Без минулого немає майбутнього

Безліч філософських думок відвідують людський мозок. Чому ж без минулого немає майбутнього? Що таке минуле? Це наша історія, великі відкриття і досягнення, пам’ятні події, спогади.

Думаючи про минуле, не завжди згадуються позитивні моменти, адже негатив важче забути і саме він надовго осідає в нашій пам’яті. Думаючи про те, як ми неправильно зробили, аналізуючи, займаючись самоаналізом, ми надалі не робимо таких помилок, що і дає нам шанс на світле майбутнє, позбавлене тих невдач, які могли б бути.

Теперішній час — це невидимий місток від минулого до майбутнього. Час для усвідомлення того, що ти зробив і що зможеш зробити. Навчаючись на помилках своїх предків, ми розуміємо, як можна було вчинити в ситуації, робимо висновки, щоб самим так не робити.

Не тільки на помилках будується наше майбутнє. Завдяки відкриттю телефону, зараз ми маємо сучасні гаджети, які дозволяють нам знати всю важливу інформацію, не виходячи з дому. Ми можемо дзвонити в іншу країну, спілкуватися по відеозв’язку. Якщо не придумали б раніше телефон, невідомо з допомогою яких засобів комунікації ми б зараз спілкувалися.

Природно, військово-політичні теми дали нам зараз те, що ми маємо. Здобувши перемогу в багатьох війнах, нас поважають всі країни світу. Росія — велика держава. Ми не могли б цього стверджувати без подвигів минулого, залишили незгладимий слід в історії і наших серцях.

Польоти в космос дозволили нам дізнатися всесвіт ближче, розглянути її простори і готувати висадку на Марс. За наше існування і розвиток ми вдячні нашому минулому, яке потрібно шанувати і пишатися ним.

Бувають ситуації, що люди розлучаються, а потім довго про це шкодують. Шкодують про те, що зробили помилки, які відштовхнули коханої людини. Але тепер, вони знають, що так поводитися не можна, і такого не повторять. Ці минулі помилки допоможуть зробити відносини дійсно міцними.

Дивіться також:  Так надходять друзі

Хіба можна не знаючи, як правильно і неправильно надходити, побудувати сім’ю? Звичайно ні, методом проб і помилок люди шукають вірні шляху і, звичайно ж, їх знаходять. Це стосується не тільки любовних відносин, але й дружніх, приятельських.

Треба вміти допомагати, рятувати людину, щоб відчути вдячність і прагнути бути доброю і чуйною людиною. Думайте завжди про свою поведінку, уявляйте різні ситуації, будьте людиною честі і тоді ви зможете зробити своє майбутнє щасливим!