Чому вчить казка Андерсена «Снігова королева»?

Казка Р. Х. Андерсена «Снігова королева» має не тільки цікавий сюжет і яскравих персонажів, але і повчальну історію. Всім дітям необхідно прочитати даний твір данського казкаря, тому що в ньому піднімаються дуже важливі питання про добро і зло, любов, дружбу і виборі. Це глибокий твір, який вчить добру не тільки дітей, але і дорослих. Воно оповідає про боротьбу добра і зла. І автор показує, що добре серце завжди перемагає зло. Ця ідея є мораллю всього твору.

Доброчесність здатна перемогти чарівні чари злої Снігової королеви. Любов здатна розтопити крижане серце. Глибокі світлі почуття долають будь-які перешкоди і перепони. Для справжньої любові і вірності немає жодних перепон. Завжди варто боротися за свої цілі, долати будь-які труднощі, а також захищати своїх друзів.

Ніколи не зупинятися на половині шляху – ось, про що говорить твір Р. Х. Андерсена. Не варто боятися вступити у двобій зі злом. Страшніше – підкоритися цьому жорстокому порядку.

Казка вчить бути людяним, добрим і милосердним. Вона вчить любові, вірності і співчуття. Тільки з такими якостями людина може перемогти все на світі. Такий герой може все. Маленька дівчинка перемагає всемогутню Снігову королеву, адже Герда володіє добрим і щирим серцем, здатним до любові і самопожертви. Людям не можна думати тільки про себе і своїх інтересах. Люди, які відрізняються бесчувственностью і егоїзмом, ніколи не зможуть виграти битву між добром і злом.

Необхідно завжди цінувати дружбу і берегти її. Навіть людини з самим холодним серцем можна відігріти доброзичливістю та щирістю. Герда не кинула одного у важку хвилину, вона пройшла всі випробування заради того, щоб довести, що він живий. Автор казки закликає бачити в людях тільки хороше. Головна героїня зробила все, щоб повернути Кая до життя, адже з холодним серцем він був фактично мертвий. Тут автор також вчить нас завжди діяти в згоді зі своїм серцем. Не можна піддаватися чужим впливам, як, на жаль, зробив Кай.

Потрібно оберігати своє щастя і за щастя своїх близьких людей. Якщо ти добрий до них – борися за рідних будь-якими засобами, правдами і неправдами. Тоді всі негаразди залишаться в минулому. А також потрібно вірити в чари, що панує навколо.

Ще Р. Х. Андерсен у своєму творі стверджує, що неможливо осягнути нескінченність, не маючи чутливого серця. Тільки доброта і любов зможуть призвести до щастя.

Твір вчить нічого і ніколи не боятися. Проходити всі випробування потрібно самовіддано і благородно. Тоді ніякі злі чари не зможуть протистояти твоїй душі.

Творіння письменника показує, що потрібно любити і вірити в остаточну перемогу. Кожній людині потрібно навчитися жертвоваться своїми справами заради близьких людей.

Таким чином, Г. Х. Андерсен вчить нас любові і вміння піклуватися про інших людей. Ця казка актуальна досі, адже в світі так багато зла, з яким потрібно боротися.