Дон Кіхот – короткий зміст твору по главах: хто написав, список подвигів і характеристика лицаря

Роман був написаний Мігелем де Сервантесом на початку 17 століття, коли епоха лицарства залишилася далеко позаду. Це твір породило безліч послідовників, так чи інакше посилалися на нього у літературних творах, які використовували його в музиці, театральних постановках і кінематографі. Про що оповідає «Дон Кіхот»: Короткий зміст по главам дозволяє дізнатися історію останнього лицаря.

1 розділ

Характеристика Дон Кіхота. Звуть головного героя Алонсо Кехано. Це людина романтичного складу, начитаний і мрійливий. Весь свій час він проводив за читанням романів і мріяв про захоплюючою життя, гідного опису в романі. Подвиги Дон Кіхота — найважливіша справа в житті. Він дворянин, хоча і бідний: прибутку з маєтку вистачає хіба що на просту одяг та їжу, а гроші, що залишилися, йдуть на покупку нових книг.

Надихнувшись романами, дон Алонсо вирішує відправитися в подорож і стати справжнім лицарем. Для цього йому потрібно не так багато:

  1. Старі зброю він знайшов в коморі, шолом зробив сам.
  2. В якості лицарського коня взяв худу шкапу, отримала звучне ім’я Росинант.
  3. Своє ім’я герой поміняв і називає себе Дон Кіхот Ламанчський.
  4. Щоб було, про кого мріяти і кому присвячувати подвиги, вибрав на роль прекрасної дами селянську дівчину Альдонсу. Кохана була з села Тобосо, тому отримала ім’я – Дульсінея Тобоська.