Мій друг Олексій (твір-опис зовнішності людини)

У мене в класі дуже багато друзів. Я добре ставлюся до всіх хлопців. Але є серед них один хлопчик Олексій. Це мій найкращий друг. Ми сидимо з ним за однією партою з першого класу. Ми були знайомі ще до школи, тому і вирішили вступити в один і той же клас.

Олексій володіє приємною зовнішністю. Іноді, спостерігаючи за дівчатами нашого класу, я бачу, як вони задивляються на мого кращого друга. І це не спроста. У нього гарні, світле волосся. Він завжди любить носити модні зачіски, які йому робить знайомий перукар.

У Льоші овальне обличчя, з м’якими контурами. Очі блакитні, як чисте небо. Ніс маленький. Губи акуратно притиснуті один до одного. На його обличчі є веснянки. Але їх зовсім не багато. До них можна придивитися тільки в тому випадку, якщо близько підійти до мого товариша.

Статура у Льошки спортивне. Він дуже любить заняття спортом і крім шкільних уроків відвідує ще й додаткові секції з футболу. Тому, він завжди у формі, легко справляється з нормативами і допомагає іншим хлопцям нашого класу.

Успіхи його старань видно і в інших предметах. Він завжди впевнено, ставно виходить до дошки і вирішує будь-які завдання.

Льошка високого зросту, напевно, вище всіх хлопчиків у класі, тому, він завжди допомагає вчительці, дістаючи якісь книги на високих стелажах і полицях.

Олексій любить носити красиві, стильні костюми. Батьки допомагають йому з вибором шкільної форми, тому, він завжди приходить на уроки, одягнений зі смаком.

Ні, він не виділяється з натовпу якимись особливими акцентами. Просто мій товариш завжди охайний і акуратний. Його дуже люблять наші однокласники, так і вчителі. Він володіє тонким почуттям гумору, тому може пожартувати завжди і скрізь. Ця якість допомагає йому і в тих ситуаціях, коли потрібно розрядити напружену обстановку і змінити тему для спілкування між хлопцями.

Як же добре, що у мене є такий чудовий друг, який завжди допоможе і ніколи не залишить в біді.