Твір на тему «Прогулянка в парку» зі словами «гай», «поле», «озеро»

Як приємно гуляти в парку. Рік йде за роком, а парк залишається на своєму місці. Додаються нові лавки зі спинкою, урни, студенти саджають дерева. Парк живе своїм життям, лише дозволяючи людям побачити те, що вони хочуть.

Для кого-то парк – місце відпочинку, для кого-то розвага, а для мене це місце, де можна побути наодинці з природою, поміркувати, подивитися на те, як інші люди проводити тут час.

Щоб дійти до парку, потрібно пройти поле. Влітку воно всипане маками, алеющими під палючим сонцем. Як ніби всі фарби життя зосереджені в цьому місці. Хочеться затриматися на поле і згадати все приємне у своєму житті, відчути це ще раз.

Лише невелика ділянка виділена під атракціони: невеликі шматочки крутять діточок під веселі мелодії, найвище колесо огляду зі скляними кабінами відкривати вид на місто, від якого захоплює дух. Лавки розкидані по всьому парку, як і кав’ярні, в яких можна придбати латте, гарячий шоколад та інші напої, влаштуватися зручніше і насолоджуватися моментом.

В самому кінці парку знаходиться невелике озеро, по ньому плаває пара лебедів. Їх присутність додає романтики і жвавості в загальний фон гаї. Закохані часто порівнюють свою любов з лебединою, фотографуються на їх фоні, а зовсім маленькі дітки приходять в захват від цих гордих птахів.

Берег озера всипаний камінням, на яких гості парку пишуть своє ім’я. Цей ритуал нагадує стіну пам’яті, щоб парк теж запам’ятав своїх гостей.

Гай парку розростається з кожним роком. Адже студенти, волонтери, так і просто місцеві жителі займаються посадкою дерев. Найбільше мені сподобалися берези – символ Росії. Вони крихкі і тонкі з зеленими листочками і чорними насічками. Кожне дерево підписано, тим самим, ми можемо посадити своє дерево і приходити до нього, стежити за його зростанням.

Для людини важливо мати щось своє, особливо якщо це пов’язано з природою. Працівники парку підготували нові місця в гаю для посадки дерев, хто знає, може завтра, саме ти захочеш посадити своє дерево. Це могло б стати доброю сімейною традицією і прикладом для дітей.

Час в парку пролітає миттєво. Здається, що ти тільки прийшов, але ось вже місто запалав ліхтарями, і машини несуться вдалину. Парк закривається і людям поспішають по своїх справах. Завтра його ворота знову відкриються для нових мрійників.