Відгук про проходження виробничої практики: зразок написання характеристики і висновки про стажування студента

Отримати характеристику повинен будь-який студент або стажирующийся співробітник, проходить практику (стажування). Незалежно від того, де саме він її проходив, форма для всіх єдина. Тому, щоб написати відгук про проходження практики, потрібно враховувати численні нюанси.

Обов’язкова вимога до документа

Як говорилося раніше, відгуки та оцінки роботи учня студента на практиці пишуться в одному стилі. При цьому зазначаються зауваження та складається характеристика на людину, прибулого для отримання практичних навичок.

Серед наданої інформації, необхідно обов’язково вказувати наступну інформацію:

  1. Повна назва організації. Пишеться коротка формулювання, а найменування, зазначене в реєстраційних документах.
  2. Перелік отриманих та засвоєних навичок, знань, досвіду. Зразок написання відгуку може бути наступним: «Отримані навички роботи з персоналом складом понад 10 осіб».
  3. На студента, що проходив практику, складається характеристика з уточненням завдань, які він зміг виконати.
  4. Відгук про проходження стажування повинен мати інформацію про навички і наявному досвіді. У ньому вказуються виконані цілі, завдання. При невідповідності вказується причина негативного сприйняття.
  5. Наступним обов’язковим пунктом є відгук керівника практики студента. Приклад, який молодий чоловік отримав на підприємстві, і враження, вироблене на колектив і керівництво зазначаються в строгому порядку. Тут характеризуються всі достоїнства, недоліки і промахи, допущені під час виробничої практики.

Важливо! Печатка юридичної особи та особистий підпис керівника повинні закінчувати бланк.