Про що мріє молоде покоління?

Молодим людям властиво мріяти про своє майбутнє, про щастя, про кохання… Це звичайні гарні мрії. Звичайно, вони пофарбовані чимось індивідуальним для кожного. Мрії одного покоління дещо відрізняються від мрій іншого. Молоді люди 60-х і 70-х років, наші батьки, мріяли бути космонавтами, капітанами далекого плавання, геологами, вчителями. Мрії багатьох моїх ровесників для цього покоління були б просто непристойними. Наприклад, банальна мрія стати мільярдером. Багато хто мріє про власний бізнес, про престижної і високооплачуваної професії програміста.

Я знаю, що ряд моїх однолітків хоче жити за принципом «бери від життя все!». Вони так виховані, це їх світогляд. Серед них є діти з забезпечених сімей, так і з бідних, котрі заздрять багатим одноліткам. Це споживачі, вони як особистості абсолютно нецікаві.

Є золота середина. Це нормальні хороші хлопці, які мріють про міцну сім’ю, свій будинок, роботу по душі, про достаток. Словом, вони мріють про гармонійного життя, яка хороша і для окремої людини, і для країни.

Ще я знаю трьох хлопців з незвичайними мріями. Це натури творчі, ексцентричні. Один мріє досягти великої майстерності в живопису, іншого стати мандрівником, як Федір Конюхов, а третя (дівчинка) перечитала безліч книг (більше їй нічого не цікаво) і мріє про письменницьку долю. Без таких людей життя було б нудним. Декому вони здаються дивними, але ці деякі просто сірі особистості. Буде здорово, якщо зухвалі мрії цих талановитих хлопців збудуться.

Є ще одна категорія молодих людей, яка викликає у мене велику повагу. Це патріоти, націлені служити країні. Вони мріють бути дипломатами, політиками, офіцерами ФСБ, військовими, винахідниками чи ще кимось, хто посприяє процвітанню і безпеці нашої країни. Ймовірно, ці хлопці — наша надія. Адже наш президент мріяв ще в юному віці стати розвідником.

Як бачимо, мрії молодого покоління досить різноманітні. Вони залежать від рівня інтелекту, виховання, сім’ї, творчих нахилів і духовності людини. Дуже хочеться, щоб світлі, добрі мрії молодого покоління збувалися.