Мій дідусь Борис (твір-опис зовнішності людини)

У мене велика і дружна сім’я. Ми з батьками живемо разом з бабусею та дідусем у великому будинку, який знаходиться на околиці нашого району. Дуже багато часу я проводжу зі своїм дідусем, який для мене є прикладом для наслідування.

Це справжній чоловік, який вміє робити все. Мій дідусь вже не молодий і давно оформив пенсію. Тому, я постійно перебуваю з ним будинку.

Мій дід Борис високого зросту. Незважаючи на свій вік, він завжди ходить рівно і випрямлений. Фізична підготовка протягом всього життя допомогла йому зберегти гарну форму, а військова загартування виховала в ньому порядок і послідовність.

У нього кругле обличчя, яке вкрите зморшками. Але, вони абсолютно не старять його.

Ніс у дідуся Бориса укритий ластовинням. Вони пробиваються крізь зморшки і на мить перетворюють його в молодої людини.

Волосся у діда вкриті сивиною. У своєму житті він бачив багато чого, от і обзавівся сивим кольором волосся, будучи ще молодим.

Руки мого діда покриті шрамами і подряпинами. Він постійно зайнятий роботою по будинку. Я дуже стараюся допомагати йому в усьому. Мій дід завжди показує мені свої вміння і намагається передати досвід. А я, в свою чергу, намагаюся запам’ятати кожне його слово, щоб не пропустити чогось дуже важливого.

Мій дідусь майстер на всі руки. За свою довгу і різноманітне життя він виконував масу всіляких справ і доручень. Тому, немає такого заняття, з якою не впорається мій дід.

Досягнувши успіхів по кар’єрних сходах, дід командував солдатами, навчав їх тактиці проведення військових дій. Тому, він дуже строгий і стриманий. Ці якості допомагають йому виховати в мені справжнього чоловіка.

Не дивлячись на свій вік, мій дід не вдягається, як старий. Він завжди носить вигладжений штани і чисту, ароматну сорочку. Його туфлі начищені до блиску. Дід пояснює мені, що чоловік у будь-якому випадку повинен виглядати гідно.

Я дуже люблю свого діда і пишаюся тим, що у мене є такий приклад для наслідування.