Моя мрія

Хтось каже, що мрії збуваються, а хтось вважає, що краще не мріяти про нездійсненне. Але що ж таке мрія для людини? Скоріше всього, це прагнення його душі втілити можливості, дані йому від природи. Тому мрії у всіх різні. Чим складніша людина, тим незвичніше його мрія. Душа піднесена і мріє про високе. Мрії сірої особистості не спрямовуються далі багатства. У багатьох є звичайні світлі мрії про хорошій дружній родині, про великому будинку, і вони гідні поваги.

Завжди мрії збуваються? Напевно, тільки тоді, коли до їх виконання прикладають зусилля. Все залежить від наполегливості людини.

Я мрію про те, що допомогло б мені відчувати себе щасливою. По-перше, мені хочеться, щоб батьки були здорові і жили довго-довго. По-друге, я вважала би своє життя прекрасної, якщо б вона була пов’язана з подорожами. Найбільше я люблю читати про пригоди і подорожі. Жуль Верн – мій улюблений письменник, а його “Діти капітана Гранта” для мене найцікавіша книга. Я вважаю, що в житті можна уникнути буденності і нудьги, що для цього треба бачити незвичайне в простому, диво – у звичному явище. Я хочу жити не так, як прийнято вважати правильним, а так, як велить мені серце. Коли я бачу що сидять на лавках бабусь, які пліткують про сусідів, говорять про якихось порожніх, нецікавих предметах, що в мені наростає протест: “Не хочу стати такою!”. Є чудова книга Клайва Льюїса “Хроніки Нарнії” про прекрасної чарівній країні. В одній з повістей цієї книги дівчинка Джил сказала: “… Краще загинути, борючись за Нарнію, ніж стати старої і нудною…”. І я з нею повністю згодна.

Я мрію побувати в Новій Зеландії, де йшли зйомки “Хронік Нарнії” і “Володаря кілець”, де відбувалися події роману “Діти капітана Гранта”. Звичайно, Австралія теж дуже цікава. Було б здорово об’їздити весь світ, побачити архітектуру Європи, її природу, побувати в країнах Південної Америки. Ще мрію спуститися на батискафі в глибини Атлантики до затонулого “Титаніка” (трагедія цього судна не дає мені спокою).

А гарні місця і міста нашої країни? Золоте кільце Росії, Урал, Далекий Схід, Крим, неосяжна Сибір… Вистачить життя, щоб побувати скрізь?

Коли я думаю, скільки дивовижних подорожей чекає мене попереду, скільки відкриттів, цікавих знайомств, життя видається мені безцінним даром.