Твір-роздум за прислівї «Старий друг краще нових двох»

Дружба в наш час дуже цінне поняття. Адже світ сповнений егоїстів і брехунів. Знайти по-справжньому гарного чоловіка важко. Багато дружать із-за вигоди, щоб скориставшись вашою довірою отримати якісь блага.

Якщо у вас є один друг, який перевірений часом і вчинками, то не варто його міняти на нових друзів з метою отримання нових емоцій. Такий сенс прислів’я «Старий друг краще нових двох».

Коли до нас в клас прийшли два новеньких, я спочатку не надав цьому ніякого значення. Потім я почав помічати, що у них цікаві теми для розмови і мені захотілося поговорити з ними. У загальній приїлася масі вони були ковтком свіжого повітря. Я підійшов до них після уроків і домовився погуляти. Мені не хотілося засмучувати свого друга, і я сказав йому, що залишуся вдома, а сам пішов на зустріч з новими приятелями.

Ми зустрілися в кафе, замовили чай і круасани і почали розмовляти. Ми обговорювали багато тем: кіно, книги, спорт, музика. Розмова наша була яскравою, барвистою, ми сперечалися і аргументували свою думку. Хлопці здалися мені досить розумними і освіченими людьми. Вони захоплено вели конструктивний діалог. Коли ми вирішили піти додому, потрібно було закрити рахунок, на моє здивування, хлопці забули гроші вдома і розплатився я. Мені стало не по собі, тому що я відчув себе якимось використаним, що зі мною спілкувалися з-за грошей, хай і нетривалий період часу.

Так навіть краще, що я зараз зрозумів, що це за хлопці. З усіх сил я побіг до свого старого друга додому. Розповів йому все як є, він мене зрозумів, і ми разом посміялися. Ця ситуація скріпила нас ще більше, ми стали дружно і згуртовано, не хотілося нікого впускати в нашу дружбу, перевірену роками. Краще шукати нові інтереси, ніж нових друзів.

Мій друг ніколи не давав мені приводу засумніватися в ньому, в його чесності. Мені просто захотілося нового спілкування, але нічого з цього не вийшло. Люди зараз корисливі та не всі цінують друзів. Ми хочемо спілкуватися з багатьма людьми, щоб бути популярнішим, щоб знати, що є підтримка, але не завжди це так. «Друзі для масовки» ніколи не стануть вірними і відданими.

Зараз я дотримуюся думки, що краще я з однією людиною пройду через всі труднощі, ніж буду міняти їх на різних стадіях свого життя. Адже зі старим другом не треба бути настороженим, чекати від нього підстав, він вже довів, що він вірний, чесний і добрий.