Чому не можна в математиці ділити на нуль і множити на нескінченність 0 – правило

Дуже часто багато хто задається питанням, чому ж не можна використовувати ділення на нуль? У цій статті ми докладно розповімо про те, звідки з’явилося це правило, а також про те, які дії можна виконувати з нулем.

Нуль можна назвати однією з найбільш цікавих цифр. У цієї цифри немає значення, вона означає порожнечу в прямому сенсі слова. Однак, якщо нуль поставити поруч з якою-небудь цифрою, то значення цієї цифри стане більше в кілька разів.

Число дуже загадково саме по собі. Його використовував ще стародавній народ майя. У майя нуль означав «початок», а відлік календарних днів також починався з нуля.

Дуже цікавим фактом є те, що знак нуля і знак невизначеності у них були схожі. Цим майя хотіли показати, що нуль є таким же тотожним знайомий, як і невизначеність. В Європі ж позначення нуля з’явилося порівняно недавно.

Також багатьом відомий заборона, пов’язана з нулем. Будь-яка людина скаже, що на нуль не можна ділити. Це кажуть вчителі в школі, а діти вірять їм на слово. Зазвичай дітям або просто не цікаво це знати, яких вони знають, що буде, якщо, почувши важливий заборона, відразу ж запитати «А чому не можна ділити на нуль?». Але коли стаєш старшим, то прокидається інтерес, і хочеться побільше довідатися про причини такої заборони. Однак існує розумне доказ.