Шкільний сад (твір-опис місцевості)

Наша школа – це одне з найбільших навчальних закладів нашого міста. В ній навчається більше тисячі учнів, які щодня приходять за знаннями і життєвими уміннями. Ми дуже любимо нашу школу, тому намагаємося зробити все для її облагороджування.

Нашому класу в цьому році доручили особливе завдання – створити шкільний сад. Біля будівлі школи, у шкільному дворі є великий ділянку землі. Саме його ми і будемо перетворювати в наш сад.

В суботній ранок, всі учні нашого класу, разом з батьками і вчителем зібралися на шкільному подвір’ї. Кожен з нас приніс садовий інвентар: лопати, граблі, сапи, відра, совки та волоті. Ми взялися за роботу. Вичистили все сміття, спакували його в мішки та вивезли з території школи.

Потім, кілька пап наших учнів розпланували земельну ділянку і намалювали план його засаджування молодими пагонами дерев. І тут почалося найцікавіше. Всі ми з захопленням копали, розривали лунки і садили туди молоденькі паростки. З деревець ми створили дві алеї, які проходили вздовж всього саду. Ми працювали до самого вечора. Втома відчувалася, але приємні враження від виконаної роботи були набагато сильніше.

На наступний день ми знову були в саду, всією дружною компанією нашого класу. Сьогодні ми виконали зовсім іншу роботу. З привезених матеріалів, ми спорудили кілька лавок і розставили їх по шкільному саду.

У великих відрах наші мами розвели білий розчин і почали підбілювали бордюри навколо саду і стовбури молодих, нещодавно висаджених дерев. Всі плани виконані.

Як же стало здорово після виконаної роботи. У нас вийшов диво сад. Тепер, ми будемо доглядати за ним, і ростити наші шкільні дерева. Кожні вихідні ми наводимо порядок у нашому шкільному саду і пишаємося тим, що нам довірили таку важливу і відповідальну роботу.