Маленька подорож

Тато мого однокласника Гриші працював на фермі, яка перебувала в шістдесяти кілометрах від нашого міста. Він запропонував нашого класу екскурсію. Поїздка була запланована на суботу, і ми з нетерпінням чекали закінчення навчального тижня. Школа виділила нам автобус і, зібравшись, ми вирушили в наше маленьке подорож.

По дорозі ми обговорювали, яких тварин ми знаємо і ділилися цікавими фактами про них. Прибувши на місце, ми були здивовані масштабами ферми. Крім тварин, там були величезні поля сільських культур, що оточують територію.

Першими, кого ми побачили, були індики. Я не думав, що вони такі великі. Всім свої виглядом вони показували свою важливість. Неквапливо вони розгулювали по загону, лише зрідка поглядаючи на нас. Здавалося, що вони зовсім не були раді гостям. Нам дозволили фотографуватися, і ми зробили нашу першу спільну фотографію класу.

Пройшовши трохи далі, ми побачили пасуться кізок. Білі хмарки красиво виглядали на зеленій галявині. Вони були одним цілим. Під контролем пастуха вони не заходили далі, ніж він дозволяв їм. У тварин на шиї були кольорові стрічки з дзвіночками. Це дозволяло їм не загубитися і створювати мелодійний дзвін.

Трохи далі овечок, був невеликий загін зі свинями. Вони пірнали писком у бруд і показували своє рожеве пузико. Від них було найбільше шуму: рохкання задоволених свинок рознеслося по всій фермі. Тварини були доброзичливими і перекидалися один з одним. Вони були зовсім не проти, щоб їх погладили або погодували.

Зайшовши в будинок, ми побачили дерев’яні стійла з кіньми. У кожної тварини було своє місце. Коні були красиві, граціозні і величні. Перелив гриви ловив на собі промінчики сонця, граючи різними відтінками основного кольору.

Мені найбільше сподобався вороний кінь. Його забарвлення було смоляним, а шерсть гладкою і сяючою. Ми погодували коней морквою, цукром і почали збиратися додому.

Проходячи по фермі, ми помітили білого кота. Це був улюбленець господаря. Він, не боячись, ходив по загонах і інші тварини його не чіпали. Тварини на фермі – це одна велика сім’я, дружна і весела.

Ця поїздка дала мені зрозуміти, що всі тварини взаємопов’язані між собою. Є між ними якась невидима зв’язок. Інакше як пояснити той факт, що вони не чіпали кота? По закінченню поїздки нам роздали фотографії з тваринами, і ми вирушили додому. У понеділок у нас в школі було організовано чаювання, на якому ми поділилися враження про нашу подорож.