Дивовижне поруч

Наше життя настільки швидкоплинне, що ми зовсім забуваємо зробити паузу і озирнутися навколо. З ранку і до пізнього вечора ми зайняті робітниками та побутовими клопотами, абсолютно не усвідомлюючи, яка краса твориться навколо нас. Я вважаю, що іноді слід робити паузи і зупинятися. Саме такі перерви в рутинної життя і допомагають нам сприймати навколишнє життя набагато легше, дивитися на світ іншими очима.

Як же прекрасна наша російська природа, як же її прекрасні пейзажі! Залиште всі турботи і вирушайте в ліс, на пляж, до берегів річки. Озирніться і подивіться, скільки прекрасного можна побачити, почути.

Тільки в такі хвилини людина розуміє, що унікальне, дивовижне знаходиться зовсім поруч. Неймовірні краси листяних рослин і чагарників просто захоплюють наш уяву. А як прекрасний цвіт дерев, коли вони розкидають на своїх гілках бутони всіляких квітів. Саме в такі моменти, перебуваючи біля квітучого дерева або іншого рослини, слід закрити очі і … вслухатися.

Нескінченне дзижчання бджіл, які так ретельно і старанно збирають пилок, створює цілу мелодію, яку більше ніде не почуєш. Це пісня природи, своя власна мелодія комах! Хіба це не дивно? А якщо в цей момент ще й відчути ту насолоду, той аромат, який випромінюють всі квітучі бутони, нашому насолоди не буде межі.

Так чому ж ми з вами не радіє таким близьким, таким простим, на перший погляд, явищ. Вони дивовижні!

А ви спробуйте прогулятися по скелястому березі і уважно вдивлятися в малюнки на скелях. Вони підкорюють уяви, адже без допомоги людини під впливом повітря і води створюються справжні картини, шедеври мистецтва. Там можна розгледіти звіра, який сидить на гілці дерева. А трохи далі ми бачимо пса, який вдивляється вдалину і немов шукає свого господаря серед натовпу перехожих. Це чудово! Це дозволяє нашій душі відпочити, відкинути всі життєві негаразди і наповнитися енергією природи.

Так проробляйте це частіше, шукайте дивовижне навколо себе, адже воно зовсім поруч!