Як я проводжу свій вечір?

Як же ми всі залежимо від природи і від погоди, яка панує за вікном. Від її настрою залежать всі наші дії та плани. Я кажу про те, що влітку, нас практично завжди радує тепле сонечко, яке дозволяє нам більше перебувати на вулиці і активно рухатися. Взимку ж, снігові бурі, сильні морози і завірюхи частенько зупиняють нас і залишають удома. Так, вони можуть зруйнувати наші плани, але з цим нічого не поробиш. Така суть природи. Тому, в залежності від того, яка за вікном погода, я планую свої справи на вечір.

Якщо сухо і тепло, тоді я спілкуюсь з друзями, і ми збираємося дружним колективом на своєму, особливому місці. Його можна назвати нашою штаб–квартирою. Воно знаходиться в покинутому сараї, корою ми повністю переобладнали, зміцнили і очистили. Ми розмістили там старі крісла, які дозволили взяти батьки. Ми обладнали зручний стіл, на якому можемо пограти в карти або інші настільні ігри.

У нашій штаб–квартирі є освітлення, тому, нам не страшна похмура погода. Ми принесли і встановили приймач, який постійно передає останні новини, розважальні радіопередачі або сучасну музику. Ми завжди проводимо час весело. З нашого сарайчика завжди лунає гучний сміх, тому що ми з товаришами не звикли нудьгувати. Ми читаємо смішні історії, розповідаємо анекдоти та вуличні жарти

Наші батьки завжди спокійні за нас, адже вони знають, де ми проводимо основний час, чим займаємося і де нас завжди можна знайти. Тому, в вечора вихідного дня, вони дозволяють нам посидіти довше. І ви знаєте, що таке проводження часу, в компанії хороших друзів, подобається мені набагато більше, ніж дурне сидіння за монітором свого комп’ютера в соціальних мережах і групах.

Я люблю спілкуватися і дружити з реальними людьми, з якими мені весело і цікаво. Тому, свої вечори і вільний вечірній час я присвячую саме такого відпочинку.