Кращі друзі (твір-міркування)

Якого ж людину можна назвати кращим другом? Я вважаю, що він повинен бути відповідальним, пунктуальним і доброю людиною. Кращий друг завжди прийде на допомогу, піднімає настрій і в потрібний момент зможе просто посидіти поруч, якщо немає настрою. Кращого друга не потрібно просити про що-небудь, він вважає своїм обов’язком бути вашим вірним помічником.

Головне, не зловживати дружбою і допомагати у відповідь. Людина не повинна відчувати, що його використовують. Платіть добром на добро і ви отримаєте його подвійно. Кращий друг буде в компанії підтримувати вас і вашу думку і лише наодинці скаже, що ви були не праві. Один є кращим, тому що він один і серед кілька знайомих або друзів він не підвів вас ніколи.

Між кращими друзями є тісний невидимий зв’язок. Це люди зі спільними інтересами, як у творчості й мистецтві, так і в життєвій позиції. Люди, у яких виникають постійні суперечки і розбіжності, не можуть бути друзями, адже дружба – це стосунки, засновані на спільності і цілісності двох людей.

У кращих друзів прийнято ходити один до одного в гості, часто їх батьки теж дружать. Це можна назвати дружбою поколінь. Кращі друзі діляться і пригощають один одного, не замислюючись про те, що отримають щось натомість.

Безкорислива дружба є самою щирою і цікавою. Приємно отримувати подарунки на день народження не тільки від батьків, але і від друзів. Адже один напевно знає, що ви хочете отримати, знаючи ваші інтереси та уподобання.

Кращий друг зуміє направити вас на істинний шлях, якщо ви сумніваєтеся або розчаровані. Така людина думає про вас, як про себе, турбується від усього серця.

Пройшовши через роки, безліч ситуацій, людина показує свою справжню сутність. Кращого друга не треба нічим перевіряти, адже ви його вже обрали. Поганого людини видно відразу і ви відчуєте, якщо один егоїстичний або видає себе за того, ким насправді не є. Таких людей потрібно побоюватися і відкидати всі їхні пропозиції.

Якщо у вас вже є найкращий друг, не потрібно заводити дружбу з кимось ще. Втративши кращого друга, невідомо, в якій людина стане йому заміною. А минулої дружбу повернути буде важко. Потрібно вміти дружити і дорожити людиною, яка поруч з вами. Якщо все ж стоїть вибір, то складіть таблицю і введіть в неї плюси і мінуси вашого друга і нового знайомого. Очевидно, що в одного плюсів буде більше. Тому залиште всі сумніви і насолоджуйтеся дружбою!