Останній дзвінок

Травень є останнім місяцем навчального року. В цей час дерева вже одягнені в свої зелене вбрання, природа розцвіла і розпустилася під дією теплих сонячних промінців. Вчитися зовсім не хочеться, адже така чудова погода за вікном манить нас на прогулянки на свіжому повітрі. Але, кожен учень збирається силами і бере себе в руки, адже попереду відповідальні річні контрольні роботи, які підведуть підсумки цілого навчального року.

Вже після їх написання, можна з легкістю зітхнути і почати підготовку до останнього дзвоника. Це радісна подія для всіх учнів нашої школи, так і для вчителів теж. Всі ми трохи втомилися за дев’ять місяців плідної роботи і мріємо скоріше вирушити на літні канікули. Саме останній дзвінок говорить про те, що пора навчання завершена.

В останні дні цього навчального року учні нашої школи збираються на святковій лінійці. Слово починає директор нашого навчального закладу. Ніна Іванівна підводить підсумки, оголошує список тих хлопців, які старанно працювали весь рік і стали круглими.

Потім, на лінійці поздоровляють призерів олімпіад, і не тільки за стандартними предметів шкільної програми, а й за факультативним захопленням наших учнів.

Після урочистої промови починається святкова програма, яку готують учні старших класів. Обов’язковим є вальс випускників, адже для них шкільне життя закінчена. Вони ніколи більше не повернуться в ці щасливі, безтурботні дні. Тепер, перед ними відкрита дорога в життя.

По закінченню концертної програми дзвенить наш останній дзвінок, і ми з усім поривом летимо додому, на зустріч довгоочікуваних літніх канікул.