Твір опис за картиною В. М. Васнецова «Північний край»

Найбільший художник – живописець Віктор Михайлович Васнецов створив величезну колекцію картин, присвячених красі і величності нашої природи. Такі картини є справжнім скарбом і передаються з покоління в покоління.

Однією з таких картин є полотно «Північний край». Це мій улюблений пейзаж у виконанні В. М. Васнецова. Ви тільки погляньте на ці незаймані людиною краю. Яка сила таїться в цих північних лісах. Ця картина викликає у мене справжнє захоплення.

У наш час досить важко знайти такі казкові й чарівні ландшафти, вкриті величними і могутніми деревами. А серед них розкинулася широка річка, яка йде в далечінь, за обрій. Дивлячись на картину, ми бачимо, що сонце, закрите хмарами і хмарами, стрімко йде вниз. В лісі настає час пізнього вечора. І вже через кілька миттєвостей, густий ялиновий ліс зануриться в пітьму. Тут немає місця для людини. Тут панує дика природа зі своїми суворими законами і правилами. Думаю, саме цю думку хоче донести художник до кожного з нас.

Ви тільки подивіться, наскільки близько притиснуті дерева один до одного. Вони століттями ростуть в цих краях і чинять опір лютого холоду. Вони з’єдналися навіки і створили непрохідну гущавину.

Річка на картині зображена зовсім в іншому вигляді. Світлі тони річкової води створюють прекрасний контраст на картині. Останні сонячні промені цього дня відображаються в її водах. І незабаром, на зміну сонцю, висвітлювати могутню річку підніметься місяць. Вдивляючись в нескінченне протягом, ми розуміємо, наскільки холодна і дика ця північна річка.

Картина В. М. Васнецова «Північний край» – це величне творіння, яке показує нам могутність дикої природи. Насправді, ми абсолютно незнайомі з істинними красотами нашого рідного краю. А вони так прекрасні. Вони зачаровують з першого погляду. Ними хочеться захоплюватися знову і знову.