Моя кімната (твір-опис місця)

Ми з батька і моїм братом живе у великому і просторому приватному будинку. У кожного з нас є своя кімната, яку ми облаштували за своїм бажанням.

Я дуже зрадів, коли наші батьки розділили нас з братом і дали нам різні кімнати. Ми вже обидва дорослі і іноді, нам хочеться зробити щось по-своєму, обладнати свій куточок саме так, як подобається.

Батьки зробили для нас свіжий ремонт. Ми брали участь у виборі і наклеювання вподобаних шпалер. Я вибрав стильні і яскраві шпалери з машинами різних марок. Адже машини – це моє улюблене захоплення. Такі шпалери ми змогли знайти тільки в інтернет–магазині, тому, після оформлення замовлення, я чекав їх з величезним нетерпінням. Як же стало здорово в моїй кімнатці з новими шпалерами.

Тепер, прийшов час розставляти меблі та інші речі. В кутку ми з татом розташували шафа для одягу. Він не дуже широкий, але високий. Це дозволяє мені помістити в ньому багато одягу і не займати вільний простір кімнати.

Свою шафу я обклеїв плакатами самих класних марок машин, на які хочу купити у своєму майбутньому. Тато каже, що для цього мені потрібно багато працювати. Але, я згоден, адже дуже хочу, щоб моя мрія здійснилася.

Біля вікна, де багато світла і сонячних променів, я поставив письмовий стіл і комп’ютер. Мій стіл досить великий, тому, робоча зона для приготування уроків, і ігрова зона за комп’ютером, розділені.

Біля столу розташувалася ліжко. Незважаючи на те, що багато дітей не люблять спати, я люблю відпочивати на своїй улюбленій подушечці. І можливість полежати завжди радує мене. І це не тому, що я ледар. Просто за день я дуже багато всього роблю і часом втомлююся.

На стінах у моїй кімнаті висять годинник, знову-таки у формі машини. Вони так подобаються мені, що я не можу надивитися на них. Ці годинники зовсім недавно з’явилися у мене. Батьки подарували мені на день народження в минулому місяці.

Я дуже люблю свою кімнату. В ній все так, як мені подобається. Я відчуваю себе комфортно і вільно у своїй особистій кімнаті.