Цінність життя

Для кожного з нас, поняття «цінності» життя зовсім різне! Адже кожна людина – це індивідуальна особистість, яка сприймає навколишній світ зовсім по-різному.

Саме для мене, цінність життя полягає в кожному прожитий день. Я дуже часто стикаюся з людьми, які живуть тільки майбутнім. Вони мрію про майбутнє свято, майбутню поїздку, майбутньому дні народження. А дні, що залишаються до початку торжества, просто спішно проживають, не озираючись по сторонах. Але, адже саме в ці дні і проходить наше життя. Від події до події вона так швидко летить, що й не встигнеш озирнутися. Тому, я вважаю, що потрібно цінувати кожен день, який дарує нам наше життя.

Влітку потрібно радіти теплому сонечку, навесні – прекрасного співу птахів, взимку – білосніжному і пухнастому снігу, а восени – золотистому листопаду. Адже саме в цих моментах і полягає щастя.

Потрібно цінувати тих людей, які щодня знаходяться поруч з вами або живуть у вашій пам’яті. Саме вони допомагаю зробити життя світлішим і ярку. Звичайно ж, це наші батьки, які, власне, і подарували нам життя. Звичайно ж, це улюблені і рідні люди, які завжди допоможуть і підставлять плече допомоги. Звичайно ж, це друзі, які не кинуть у біді.

Саме в цьому полягає цінність нашого життя. Багато хто з нас не хочуть просто проживати дні безперервно. Вони займаються творчістю, пишуть вірші, малюють картини і тим самим залишають чудове спадщина для майбутніх поколінь. Навіть після смерті про таких людей – великих художників, письменників залишається вічна пам’ять. Вони прожили своє життя не даремно. Вони залишили творча спадщина для інших людей. Ось що значить, цінність життя!