Як, по-вашому, повязані поняття вірність і любов?

Вірність і любов – такі поняття, які нерозривно пов’язані: не буває кохання без вірності. Про такий взаємозв’язок не говориться вголос – це негласне правило. Такі якості характерні для людини честі, який дорожить і собою і своєю другою половинкою. Порушивши клятву вірності, порушується і любовний зв’язок. Адже люблячий чоловік не буває невірним.

Вірність – це не тільки фізичні аспекти, але й духовні. Вірний чоловік – вірний у поглядах. Він буде захищати вас і на відстані, буде вірним і серцем і словом і душею. Існує поняття «лебедина вірність» – це коли помирає лебідь, інший теж помирає від туги.

У багатьох літературних творах порушена ця тема.

У творі У. Шекспіра «Ромео і Джульєтта» розповідає про історію кохання двох великих сердець, які всупереч всім перешкодам, були разом. Ці образи стали вічними. У закоханих була справжня любов і вірність, яка давала їм сили. Вони були вірні одне одному до останнього. Хочеться, щоб у сучасному світі, закохані пари не сварилися через дрібниці, а дорожили своїми почуттями, як і герої старого роману.

Також прикладом для тісному взаємозв’язку любові і вірності, є сказання про Петра і Февронії Муромських. Сюжет твору простий: Петро виявився важко хворим, покрився виразками і відправився на пошуки Февронії, яка змогла його вилікувати взамін на обіцянку одружитися. Петро дав обіцянку, але не виконав і знову тяжко захворів. У цей момент князь зрозумів, що Февронія – та дівчина, яку він шукав все життя, і вона повинна стати його дружиною і єдиною любов’ю. Наприкінці твору помирає Петро і, закінчивши вишивку, Февронія лягає і вмирає поряд з ним. Ось що насправді означає «любов до гроба». Вони зберігали свою любов і вірність до останніх днів.

Підводячи підсумок, хочеться відзначити, що в творах тема кохання й вірності піднімається не один раз неспроста: це святі почуття для земних людей, готових на все життя присвятити один одному. Потрібно знайти людину для своєї душі, можливо, це буде непросто, але краще почекати, щоб потім прожити життя, повне любові з вірною людиною. Невірні люди не виправляються. Задумайтеся, а чи та людина поруч з вами?