Звязок поколінь: вчора, сьогодні, завтра

Ким би ми стали без наших предків? Завдяки ним ми зараз живі. Адже саме вони, билися за нас, за можливість жити, за світ, у якому ми зараз живемо. Невідомо, програвши Велику вітчизняну війну, були б ми з вами?

Героїзм і патріотизм наших дідів дав старт нового часу. Ми знаємо, що репутація сімей несе величезний слід і завдяки їй, ти можеш зарекомендувати себе в суспільстві. Маючи сімейний бізнес, вже вирішено, що ти будеш спадкоємцем загальної справи, станеш директором компанії. Але, якщо б твої батьки цим не займалися, то ти б і не став тим, ким є.

Багато в чому майбутнє залежить від минулого. Не знаючи тебе, але знаючи твоїх батьків, люди вже будуть думати про тебе як про добру людину. Саме тому потрібно стати справді людини честі, щоб думка людей не змінилося, і вони також думали про твоїх дітей, онуків. Але варто зробити одну помилку і ніякі добрі справи її не перекриють. Раніше, можливо люди були добрішими, але погане запам’ятовували. Тому, неправильні вчинки своїх предків завжди доходили до сучасних представників покоління.

Є також сімейне ремесло або талант, наприклад, плетіння мереж або малювання. Цей навик передається від покоління до покоління. Раніше, біля дворів були вивіски, зображують символ заняття сімейства. Розвинуте раніше ремесло переходило в сучасному світі в бізнес.

Минуле можна порівняти з маленькими ділянкою, який раніше був просто клаптиком землі, а потім, переходячи до нових нащадкам, перетворився в запашний сад. А в майбутньому може стати і зовсім верандою.

Побут минулого розквітає в майбутньому, набуває нових барв, він стає предметом з історією. Наприклад, маленька ваза з тріщиною, після реставрації стає схожою на нову, блищить по-особливому, набуває нового власника і доповнює інтер’єр його будинку. Наприклад, побудувавши великий будинок, не потрібно переживати, де житимуть нащадки. Таке «сімейне гніздо» буде існувати століттями, залишаючись доброю традицією.

Багато купують квартири, щоб потім їх дітям було де жити, а діти потім роблять так само, але вже для своїх дітей. Ця турбота про поколіннях тримає зв’язок між минулим і майбутнім, розлучатися з таким майном нікому не хочеться. Це як знак пам’яті, частина предків.

В даний час ми теж намагаємося залишити після себе слід: купуємо нерухомість, робимо вклади у банках, адже крім нас нашим дітям не буде кому допомогти.