Аналіз вірші Батюшкова «Вакханка»

Віршована робота Батюшкова «Вакханка» було написано в 1815 році. Автор відносить її до розряду легкої поезії.

У віршованих рядках відчувається ясність ідей і думок поета, читач помічає ту чистоту і то досконалість, з яким висловлюється автор.

Створене вірш можна назвати справжнім шедевром, адже в ньому поєднується частинка французької еротичної поезії, м’яко переплетена з античними мотивами.

Що стало натхненням для автора? Це була поема Хлопці «Переодягання Венери». Батюшков використовує задум поеми, однак змінює сенс історії.

У вірш, перед читачем з’являється справжня вакханка. Автор описує те, що відбувається торжество з образами язичницької пристрасті.

При написанні віршованій роботи, Батюшков використовує динамічний ритм. Все стрімко рухається, мчить. До того ж, поет використовує надзвичайну мальовничість, яка додає віршу надзвичайну рельєфність.

У своїй творчій роботі Костянтин Миколайович неодноразово використовує славянизмы. Щоки були названі – «щоки», одяг – «ризи». До всього, великий майстер пера використовує і давньогрецькі вираження – німфа, Евр, бубон.

Я вважаю, що творчість Костянтина Батюшкова принесло надзвичайний внесок у розвиток російської літератури і російської поезії. Такі неординарні, чарівні вірші здобули надзвичайну популярність і популярність.