Як я провів зимові канікули?

Зима – це саме чудове час року, яке дуже люблять діти.

За що ми його любимо? За масу веселих та активних розваг, за найбільш очікуване свято – Новий рік, і, звичайно ж, за наші зимові канікули. Саме завдяки двом тижням відпочинку від шкільного процесу, ми можемо вдосталь насолодитися усіма принадами зими.

В цьому році мої зимові канікули пройшли особливо захоплююче. За кілька днів до Нового року, природа порадувала нас рясним випаданням снігу, високими сніговими заметами, довгими і блискучими бурульками. Кожен день ми з друзями збиралися в нашому дворі, вивозили свої санки і каталися на них з високих засніжених схилів. Ми ліпили сніжки і закидали ними один одного. Ми веселилися від душі і приходили додому мокрими, з яскраво-рожевими щоками і з морем позитивних емоцій.

Звичайно, особливе місце в зимових канікулах зайняла підготовка і зустріч Нового року. Маса смачних страв на столі! Всією сім’єю ми намагалися приготувати смачні страви, які потім перенесли на наш новорічний стіл.

Я, разом зі своєю мамою, татом і маленькою сестричкою майстрували сніговиків з мандаринів, прикрашали шишки і перетворювали їх на засніжені ялини.

Купівля зеленої красуні – ялинки, стала справжнім святом. Ми занесли холодне деревце з вулиці в наш будинок, встановили його у відро з піском і трохи почекали, поки розпрямляться всі гілки. За кілька годин, наш будинок наповнився ароматом лісової красуні, таким чарівним і незвичайним.

Ми з мамою дістали всі ящики з ялинковими іграшками і почали прикрашати нашу зелену гостю різнокольоровими кульками, скляними іграшками, м’якими дідами морозами і снігуроньками. Обов’язково на нашій ялинці висять і солодкі частування – шоколадні цукерки, льодяники, цукрові півники та інші цікавинки.

Зустрічали новий рік у колі нашої рідної сім’ї, а вже на наступний день всі разом вирушили в гості до бабусь і дідусів.

Дні після зустрічі нового року я провів, граючи з друзями. Іноді ми збиралися у мене вдома, і дивився наші улюблені мультфільми. Мама частувала нас своїми домашніми пирогами та гарячим чаєм. Свої зимові канікули я провів чудово. Відпочив і набрався сил, я знову приступив до занять і вивченням шкільних предметів.