Ким я хочу стати?

Я багато думав над питанням, ким я хочу стати, і вирішив, що хочу стати поліцейським. Я вирішив обрати цю професію, тому що по телевізору показують багато фільмів і серіалів, в яких поліцейські ціною свого життя готові захищати спокій і порядок свого улюбленого міста або інших міст нашої великої і прекрасної країни.

Мені подобалася їхня форма, яка надавала строгий вигляд. Я хочу стати офіцером і носити парадне обмундирування. Щоб у мене були повноваження, що дозволяють мені наставляти більш юних підлеглих. Я б передав свій досвід і свої знання. Навчив би їх всьому, що знав сам.

Коли у мене будуть діти, я буду брати їх з собою на роботу, щоб з дитинства вони розуміли, як відповідально бути поліцейським. Я виховав би їх гідно, і вони б теж поповнили ряди нашої доблесної поліції. Мені хочеться, щоб якомога більше людей стали борцями за справедливість і не боялися труднощів. Змогли допомогти нужденним, нехай навіть і у простої задачі.

Щоранку я б одягав білу сорочку з кітелем і начищені чорні туфлі. Брав із собою палицю і вирушав у свій відділ, щоб приступити до вирішення нових справ. Я би старанно переймався в кожне звернення і поспішав його виконати.

Поліцейський для мене – шанована людина в суспільстві, сміливий і відповідальний. Він готовий ризикувати не тільки за себе, але і за інших громадян. Ніхто не знає, чим обернеться небезпечний злочин.

Пошук заборонених препаратів, зброї, захоплення злочинців, допити – все це здається мені таким цікавим і захоплюючим. Я поважаю кожного поліцейського і сподіваюся, що моя мрія збудеться. Хочу ходити в нічні рейди, щоб стежити за порядком на вулицях, щоб маленькі діти не гуляли пізніше визначеного часу. Щоб молоді люди не скоювали правопорушень. А щоранку, я б проводив інструктаж своїм підлеглим, про наших діях на день і ставив перед кожним певну задачу.

В кінці дня вони здавали мені звіт про виконаних роботах. Я би брав участь в оцеплениях та інших небезпечних заходах, а вдома, за чашкою чаю, ділився б з дружиною і дітьми своїми емоціями.

Я думаю, що я зможу стати, ким мрію. Адже мало хто захоче присвятити життя цій не простій справі. Зараз більшість людей не хочуть служити і не хочуть ризикувати, а йдуть працювати в магазини або сидять вдома. Мені такий моє життя не подобається. Я хочу бути вдячним і бути корисним для суспільства. Щоб з мене брали приклад, і я зміг допомогти безоплатно.