Моя сімя

Найдорожчі люди, яких я дуже люблю і якими я дуже дорожу, живуть зі мною вдома – це моя сім’я. Наша сім’я дружна і найміцніша, тому ми завжди тримаємося один одного, і захищаємо один одного.

Главою нашої сім’ї є тато Вадик. Він завжди контролює порядок у сім’ї. Кожен день він ходить на роботу, щоб приносити додому гроші і забезпечувати всіх нас.

Моя мама Марина завідує домашніми справами. Тому, в нашій квартирі завжди чисто, затишно і комфортно, з кухні доноситься аромат смачно приготовлених страв, які всі ми з задоволенням наминати з тарілок.

У мене є братик і сестричка. Сестра старша за мене на 3 роки. Вона ходить в 8 клас. Кожен день тато водить мене і мою сестру Лізу в школу, а тому ми добираємося на шкільному автобусі. Ми з Лізою кращі друзі. Як би не говорили, що брати і сестри завжди б’ються, сперечаються, ділять іграшки, у нас все навпаки. Ми з Лізою не розлий вода.

Моєму молодшому братику пів року. Він недавно з’явився в нашій сім’ї, і ще дуже маленький. Його звуть Ванька. Він постійно кричить і хоче сидіти у мами на руках. Вона пояснює мені, що всі дітлахи себе так ведуть. Мама розповідає, що, коли я був маленьким, точно так само плакав і вередував.

Я люблю грати зі своїм молодшим братиком. У нього багато різноколірних брязкалець, пищащих зайчиків, ведмедиків та котиків. Іноді мама просить мене доглянути за Іванком, коли готує їсти чи прибирає, і я з радістю допомагаю їй.

У нашій родині завжди весело і шумно. Тиша настає тільки тоді, коли братик засинає. В цей час і ми всі трохи лягаємо і намагаємося поспати.

Теплими вечорами ми з мамою і татом, всією дружною родиною ходимо в парк, який знаходиться недалеко від нашого будинку. Там чудовий свіже повітря, прекрасна природа і класна дитячий майданчик з гойдалками, пісочницями та гірками. Як же там весело. Батьки завжди граються і бігають з нами, грають в хованки і догонялки. У мене найкраща сім’я на світі і я люблю її найбільше.