Чому важливо зберігати індивідуальність?

Всі люди один від одного відрізняються. На жаль або до радості, ми не можемо знайти абсолютно схожих на себе людей. Всі намагаються підкреслити індивідуальність одягом і аксесуарами. Однак тенденція сьогодні така: молоді люди, в особливості, намагаються наслідувати якимось ідеалам. Тим самим, вони втрачають свою оригінальність і стають ідентичними. А інші підлітки, навпаки, намагаються виразити свою «індивідуальність» і несхожість на інших екстравагантним чином.

Для мене зберегти самобутність – це не кидатися в крайнощі, а залишатися таким, який ти є. Втрачаючи індивідуальність, людина втрачає справжнього себе, одягає якісь маски, намагається наслідувати комусь. Для мене це схоже лицемірству. А як зберігали оригінальність герої літературних творів?

Мені здається, що практично кожен герой з літератури був індивідуальний, тому що письменники наділяли їх якимись особливими якостями, які вони хотіли б виховати у своїх читачах. Однак автори показували характер своїх персонажів у розвитку: в них змінювалися погляди на життя. Таким прикладом є Наташа Ростова з епопеї «Війна і мир» Л. Н. Толстого. Незважаючи на те, що ця дівчина змінила свій характер, вона не втратила своєї індивідуальності: вона допомогла пораненим, хоча ніхто з її кола не вчинив би так. Так, вона робить помилки, виправляє їх, але тим самим вона отримує безцінний досвід. Наташа залишається все такою ж життєрадісною і оптимістичною.

Я думаю, що сьогодні ніхто не зможе сплутати Наташу Ростову з Елен Курагиной наприклад. Навіть ті люди, які читали «Війну і мир» довгий час назад, зможуть уявити собі образ героїні. Головна причина цього – індивідуальність.

Ще є образ Василя Тьоркіна з однойменної поеми Твардовського. Цей солдат – сама індивідуальність: веселий, дотепний, оптимістичний. Саме самобутність дозволила йому вижити, не зламати свій дух під час важкого воєнного періоду. Письменники твердили, що зберегти індивідуальність – це залишитися в пам’яті людей на століття. Все однакове швидко забувається, а відмінне пам’ятається дуже довго.

Я вважаю, що важливо зберегти індивідуальність в нашому світі, щоб пізнати себе, почути свій внутрішній голос і зрозуміти сенс життя. Боротися за самобутність означає виступити проти суспільства, яке прагне зрівняти всіх.