Чи можна досягти мети, якщо всі проти тебе?

Я вважаю, що можна досягти мети, якщо всі проти тебе. У нашому суспільстві люди звикли, що їм все повинні допомагати, але потрібно розраховувати тільки на свої сили. Адже в разі невдачі, людина буде звинувачувати всіх, крім себе. А коли ти йдеш до своєї мети сам, то і відповідальність лежить тільки на тобі. Такі ситуації вчать людину самостійності і такі люди частіше і швидше інших самореализуются в житті.

Прикладів самодостатніх, цілеспрямованих, успішних людей поза суспільством багато. Всі вони описані в літературі. Їх вчинки передані реалістично і змушують задуматися про засоби для досягнення мети.

Це питання піднімається в повісті Н.В. Гоголя «Ніч перед Різдвом». Воістину казкова повість, наповнена чарівними героями і мотивами, але показує Вакулу, який всупереч усьому, домагається кохану. Інші сільські мужики не домоглися розташування Оксани і вирішили підшукати собі в дружини дівчину не таку вимогливу. Прохання про черевичках, які носила сама цариця, не збентежила Вакулу, а сприйнялася як засіб до досягнення мети. Незважаючи на всі муки і сумніви, він відправився в палац. Завдяки щирості Вакули, цариця дарує ці черевички, той самий ключик до серця неподступной Оксани. Головний герой не тільки досягає мети, але і долає всі труднощі і вони стають щасливими батьками.

Даний приклад показує, що розраховуючи тільки на себе і свої сили, герой зміг досягти мети. Якщо у людини є щире бажання, то він зможе зробити багато вчинки, які раніше здавалися йому недосяжними.

Не тільки Вакула став щасливий, але і Солоха, адже любов – відмінний приклад для інших людей. Не потрібно боятися труднощів, треба йти їм назустріч, адже попереду – та сама мета.

Таким чином, можна досягти мети, якщо всі проти тебе. Головне, вміти триматися стійко у всіх ситуаціях і вірити в себе. Найсильніша зброя – це віра. Вона допомагає в досягненні мети і загартовує характер, не дозволяючи думати про негативному результаті подій. Набагато приємніше домогтися самому своєї мети і відчувати, що ти це зробив сам, ніж усвідомлювати, що це не твоя заслуга. Коли люди проти тебе і твоєї мети, то це пов’язано зі страхом і заздрістю, що вони не змогли і побоялися, а ти зміг всупереч всьому. Це хороший приклад показати людям, що треба мати свою думку і душевну силу, вміння володіти ситуацію та боротися за свою мету.