Як я проводжу вільний час?

В основному, мій день розпланований по хвилинах і секундах. У мене дуже багато справ і завдань, які я повинен виконати. Звичайно, найважливіше з них – це відповідальне відвідування уроків та отримання знань.

У вільний від занять час, я люблю відвідувати спортивні секції. На даний момент я записаний в три спортивні групи. Два рази на тиждень я ходжу на футбол в спортивну футбольну школу. Наш тренер створив кілька команд, які отримують необхідні навички і змагаються один з одним.

Крім футболу, я відвідують кінноспортивну школу, і вчуся майстерності верхової їзди. Це моє улюблене заняття. Я можу спілкуватися з такими чудовими тваринами, які ніколи не скривдять і не додадуть людини. Приходячи на заняття, мене завжди чекає мій вірний друг – конячка Леон. Він допомагає мені виконувати всі завдання тренера, всіляко підтримує і завжди беззаперечно слухається.

Ще одна секція, якій я присвячую свій вільний час, пов’язана з фехтуванням. Майстерність володіти таким небезпечним зброєю, як шпага, завжди приваблювало мене. Тому, я умовив своїх батьків, і вони допомогли мені потрапити і на такий захоплюючий гурток.

Завдяки спортивним тренуванням, я придбав гарну фізичну форму. На шкільних уроках фізкультури мені досить легко даються всі вправи, я легко справляюся з нормативами і отримую відмінні оцінки. Добре, що я настільки зайнятий своїми спортивними захопленнями. У мене немає часу на безглузді лазіння по вулицях з однокласниками. У мене в житті є мета – добитися успіхів. І я стрімко йду до неї, проводячи свій вільний час з користю та цікавістю.

На заняттях у мене з’явилося безліч прекрасних друзів, з якими я підтримую постійне спілкування. У мене багато загальних ідей з моїми друзями, тому наш час проводження завжди проходить у чудової, захоплюючій і веселій обстановці.