Твір-опис за картиною І. Бродського «Літній сад восени»

Один з самих чудових художників-пейзажистів – Ісаак Ізраїлевич Бродський, коли-то давно створив прекрасну картину «Літній сад восени».

Основою її написання була його неймовірна любов до природи, до прекрасних пейзажів, до граючим фарб природи. У цій картині він зобразив звичайну міську алею, яка йшла далеко вглиб міста. Але, завдяки своїй майстерності, художник-пейзажист зміг передати всю велич такий, на перший погляд, звичайної алеї.

Картина виглядає настільки природно і реалістично, що іноді можна подумати, що це справжня фотографія. Тільки це зовсім не так.

Вивчивши кожну деталь і дрібниця міської алеї, художник переніс все побачене на своє творче полотно. Він в точності зобразив кожне деревце, передав всі колірні гами, які панували в літньому саду восени.

Поглянувши на картину, можна помітити кожну стежку, кожну тріщинку, яка присутня на міській алеї. Якщо вдивитися за уважніше, то, здається, що картина намальована у самого початку алеї, де ще немає захаращених лавочками місць та інших побутових речей. Подивившись на картину, хочеться перенестися туди і насолодитися тією тишею і тією красою, якою наповнена золотиста алея.

З одного боку нас зустрічає невелика альтанка, яка виготовлена з різьбленого матеріалу. Альтанка немов ховається під гілками могутніх дерев і запрошує всіх бажаючих усамітнитися і провести романтичну зустріч.

Перекинувши свій погляд на місцевість за альтанкою, я бачу, як з обох боків алеї підносяться величні дерева. Вони настільки великі, що, піднявши голову вгору, неможливо побачити їх верхівки. Сонячні промені кидають тіні могутніх дерев на стежку, і вони здаються нам прекрасними візерунками, створеними самою матінкою природою.

Якщо подумки продовжити прогулянку зображеної алеї, то вдалині видніються силуети прогулюються людей, які насолоджуються неймовірною красою природи, вдихають чисте і ароматних запах навколишніх дерев і просто відпочивають від повсякденних турбот та клопоту. Мені дуже подобається ця картина – спокійна, душевна і прекрасна.