Ким і яким бути? (твір-замітка в газету)

Для мене завжди гостро стояло питання про особистості людини та її характері. Я вважаю, що чоловік повинен бути чесним, грамотним, вірним своїм словам.

Грамотна людина – це людина, яка вміє правильно викладати свої думки й доносити їх суть до інших. Розбирається в літературі, живопису, мистецтві. Така людина цікавий компанії і з ним є про що поговорити.

Найголовніше в людині – її душа. Духовна наповненість дозволяє людині чинити правильно і жити за законами суспільства. Не порушуючи загальноприйнятих правил і нести свою розсудливість у маси. Така людина вміє контролювати ситуацію і показувати своїм прикладом, що все можна вирішити. Вирішувати негативні і агресивні ситуації словами. Адже ми розвинені люди, виховані і культурні. Не за ніж застосовувати фізичну силу, доставляючи кривдникові біль і каліцтва. Правильно підібрані фрази можуть вгамувати людини, остудити його запал і закликати до моралі. Благородність таких вчинків всього високо оцінюється в суспільстві.

Лідерські якості людини дозволяють йому вести людей за собою, і переконувати їх у багатьох речах, в яких вони були впевнені. Мудра людина вміє не тільки гарно говорити, але і розповідати про звичних істини, тільки по-новому інтерпретуючи їх. Всім завжди цікаві нові, свіжі думки. Всі хочуть бути почутими, тільки не знають, як підібрати слова і як їх застосовувати. Головне, вміти відчувати головну думку розмови і вміти керувати їй, незважаючи на інші погляди. Вміння переконувати дозволяє людині управляти чужим розумом. Зробити це непросто. Але, приклавши зусилля, можливо все.

Завдяки доступу до літератури можна зробити все. Освічена людина знає свої можливості і йде до поставленим цілям. Він впевнений у своїх словах. Його голос впевнений, немає ноток тремтіння. І в його впевненості не сумнівається ніхто. Людина не дає права навіть на малу частину сумніви.

Саме таким повинен бути сучасний чоловік. Перед нами відкриті всі двері для осягнення себе. Пізнавши себе і вивчивши людську натуру, людина може припустити, про що думають інші люди і передбачати їх вчинки. Передбачуваність часом піддає в шок найбільш упевнених в собі людей. Бути передбачуваним, значить бути вразливим. А цього боятися багато. Потрібно навчатися, розвиватися та самовдосконалюватися, тоді людина буде відчувати себе комфортно і знаходиться у гармонії не тільки з собою, але і з суспільством.