Твір-опис за картиною А. А. Рилова «Квітчастий луг»

Я дуже люблю розглядати і вдивлятися в картини з зображенням прекрасних пейзажів, які передають всю красу наших країв. Однією з таких картин є робота Аркадія Рилова «Квітчастий луг».

Творчі роботи цього визнаного художника багато в чому присвячені саме шикарним краєвидом, які розкинулися по всіх просторах Росії. Дивлячись на картину, ми бачимо широкий і просторий луг, який зібрав на своїй галявині безліч білих, ароматних квітів. Вони безладно розсіялися по галявині.

Спостерігаючи за такою красою, дуже хочеться, хоча б на кілька миттєвостей, перенестися туди, на свіже повітря, подалі від нашого задушливого і галасливого міста. Якби у мене була можливість потрапити на такий зелений луг. Я б зміг пройти невидимими стежками, вдихнути солодкий аромат висадженої кашки і в одну мить завалитися на зелену і соковиту траву. У такій обстановці і краси думки йдуть геть. Можна просто лежати, вдивлятися в неймовірно блакитне небо і стежити за швидко пливуть пухнастими хмарами. Куди вони рухаються? Куди прагнуть? Нікому це не відомо.

Розглядаючи картину «Квітчастий луг», нашу увагу привертають кілька груп дерев. На передньому плані можна розглянути дві невеликі посадки величних рослин, які зібралися дружніми групами і немов обговорюють якісь події. Дерева ростуть настільки близько один до одного, що деякі гілки вже зрослися разом. Тепер, ці рослини нероздільні.

На задньому плані видніється густий ліс, який складається з різних дерев. Вони високі і не дуже, серед них є старі велетні і молоді паростки. Все в цьому лісі гармонійно, тому що його створила сама матінка Природа. І всю цю величну красу яскраво висвітлюють теплі сонячні промені, які наповнюють кожен листочок, кожна квіточка і гілочку життєвою силою і енергією.

Як же чудово спостерігати за такими чудесами природи. Дивлячись на її красу, хочеться захоплюватися і дивуватися від усього побаченого ще більше і більше.