Наша квартира (твір-опис)

Моя родина з трьох осіб займає двокімнатну квартиру на другому поверсі п’ятиповерхового будинку. Наша квартира не самої нової планування, але і не “хрущовка”.

Передпокій досить простора, праворуч від входу вішалка, під нею поличка для взуття, зліва — дзеркало і тумбочка з телефоном.

Двері з правої сторони передпокою відкриває кухню. Кухня у нас невелика, але містка. Вона прямокутної форми, обклеєна симпатичними, веселими шпалерами. Кухня вміщує два холодильника, шафа для посуду, дві шафки на стіні, круглий обідній стіл і до нього три стільці. На широкому підвіконні стоїть маленький телевізор.

Навпроти вхідних дверей — двері в зал. В цій великій кімнаті стоїть диван, комп’ютерний стіл. На стіні поруч з комп’ютерним столом прикріплена велика карта світу. Навпроти дивана розміщується тумба з телевізором, фортепіано з маленькою банкеткою. Зліва від них — платтяна шафа і великий книжковий шафа, в якому розмістилися навчальні та довідкові книги, а також зарубіжна література. На підлозі лежить великий візерунковий килим. На віконних гардинах висять портьєри кольору беж. Вони відкривають велике вікно з дверима на засклену лоджію. У лоджії постелений невеликий палац і стоїть крісло. Влітку вона стає маленькою кімнатою, де добре читати.

Поворот ліворуч з передпокою веде в просторий коридор, де стоїть великий шафа з антресолями. Напроти цього шкафа — дві двері, за якими ховаються туалет і ванна. Між цими дверима стоїть пральна машина, але прохід між нею і шаф залишається досить вільним.

Коридор упирається в двері, що ведуть в невелику квадратну кімнату, залиту сонячним світлом. У ній теж стоїть диван, поруч з ним — журнальний столик. Протилежна сторона кімнати зайнята невеликим книжковою шафою з російською літературою і великим телевізором на тумбі. Підлога застелена світло-коричневим паласом. На вікні у великому кашпо варто китайська троянда, яку дуже любить мама. Великий інтерес до цієї розі виявляє і кіт Барсик, що веде до місцевих конфліктів.

Цей вовняної атрибут нашої квартири з не меншим інтересом відноситься і до шпалер. В результаті шпалери потребують заміни майже по всій квартирі. Ми сподіваємося, що з віком Барсик порозумнішає, адже йому ще тільки півроку.

В цілому ж у нас затишно, атмосфера в квартирі тепла. Ми раді, коли до нас приходять друзі і родичі. На круглому столі в очікуванні гостей стоїть самовар і свіжа випічка.