Твір-опис за картиною М. К. Копытцевой «Літній день. Цвіте бузок»

Чудова і талановита художниця Травня Копитцева залишила спадкоємців прекрасний скарб. З-під її руки в світ вийшли чудові полотна з мальовничими пейзажами рідних країв. Її роботи наповнені ніжністю та чуттєвістю. Однією з найзнаменитіших її картин є робота «Літній день. Цвіте бузок».

Ця картина вражає своєю простотою і величчю. Перед нами відкриваються події звичайного теплого, і навіть спекотного дня. В повітрі літає всяка живність. Бабки і метелики пурхають над ароматними квітами густих кущів білого бузку. Її пахощі заповнює не тільки весь простір на полотні. Солодкий аромат доноситься до нас. Ми відчуваємо його, при одному вигляді такого розкішного саду.

На протилежній стороні полотна зображена невелика веранда. На підлозі веранди ми бачимо тіні ласточков, які літають недалеко від саду. На краю веранди стоять хлопчики. Вони милуються красою навколишніх пейзажів і про щось теревенять між собою. Хлопчаків переповнюють прекрасні, позитивні емоції. Така велична природа пробуджує на їхніх обличчях спокій і щастя. Вони безтурботно вдивляються вдалину саду і просто по-дитячому радіють життю.

Травня Копитцева зробила свою картину неймовірно реалістичною. В одну мить я також подумки виявляються на цьому балконі, вступаю в розмову з хлопцями. Мене переповнюють веселі, радісні емоції.

Все полотно знаменитої художниці пройняте оптимізмом і позитивом. Чисті, ніжні тони, якими насичена картина, дарують усім нам відчуття легкості і легкості. Рожеві відтінки створюють на душі тепло і затишок.

Картина «Літній день. Цвіте бузок» показує кожному з нас, наскільки прекрасними можуть бути наші рідні природні пейзажі. Їх треба любити і цінувати. Ними треба захоплюватися і милуватися нескінченно.