Мій улюблений предмет – математика

Ось нарешті і настав той день, коли я вперше пішла в школу. Мені виповнилося сім років, і мама відвела мене в перший клас. Я так довго чекала цього моменту, адже мої батьки, бабусі і дідусі так цікаво розповідали про шкільних заняттях, про цікавих уроках, про безліч друзів, які в мене з’являться.

У перші тижні навчального року у нас було по чотири уроки на день. Це і лист, і читання, і малювання, і, звичайно ж, моя улюблена математика. Ще до школи я дуже любила вважати й обчислювати. Моя бабуся частенько грала зі мною в магазин і навчила мене правильного рахунку, правилами складання і обчислення. Тому, перші уроки математики здалися мені зовсім нескладними, а надзвичайно цікавими і захоплюючими.

Наша вчителька на кожен урок математики придумує заплутані завдання, які ми всім класом повинні вирішити. Ох, як мені подобається це заняття. Марія Іванівна використовує наочний матеріал для того, щоб нам легше було знаходити рішення. Вона приносить різних героїв, казкових персонажів, які спілкуються з усім класом і роз’яснюють правила вирішення поставленої задачі. Також, ми завжди використовуємо наочний матеріал, який до того ж є ще й дуже апетитним.

Класна керівниця приносить яблука і груші, за допомогою яких вчить нас складати предмети разом, а потім їх забирати. Після уроку, на перерві, вона ділить частування між усіма учнями нашого класу, і ми ласуємо соковитими і солодкими фруктами.

Саме завдяки таким чудовим прикладів, математику полюбили багато учні мого класу. Ми дружно вирішуємо приклади і задачки. Домашнє завдання з математики я завжди роблю в першу чергу, адже мені надзвичайно цікаво знайти відповідь на чергову задачку і правильно скласти цифри. Ось чому, саме математика є моїм улюбленим шкільним предметом.