Вивчити англійську мову самостійно з нуля: кращий самовчитель для початківців і для дітей

Англійську мову не відноситься до дуже складним мовам, подібним японському. Тому його можна вчити в будь-який час без сторонньої допомоги. Головне — правильна мотивація. У цій статті ми розповімо, як вивчити англійську самостійно з нуля. І найкращий помічник у цій справі — це самовчитель англійської мови.

Алгоритм самостійного вивчення

З чого почати вивчення англійської мови? Ось кілька важливих моментів:

  1. Для початку необхідно вибрати цілі. Для чого потрібне знання англійської мови? Справа в тому, що в процесі навчання доведеться постійно мотивувати, кожен день приділяючи час для мови. Мотивація відіграє визначальну роль. Можливо, вам потрібно знання мови для поїздки, навчання за кордоном, спілкування з англомовними друзями.
  2. Налаштуйтеся на наполегливу роботу. Не варто довіряти методиками, широко рекламованим і обіцяє за місяць зробити новачка професіонала, вільно говорить по-англійськи. Чудес не буває. Реально вивчити мову за декілька місяців так, щоб розуміти прочитане і спілкуватися. Як стверджують професіонали, щоб знати англійську мову як рідну, будуть потрібні десятки років.
  3. Вивчати мову потрібно з азів, тобто з алфавіту. Букви в транскрипції вимовляються не так, як пишуться. Після заучування вимови літер можна приступати до запам’ятовування слів.
  4. Планування при вивченні слів вкрай важливо. Поставте собі за мету вивчити в місяць, наприклад, п’ятсот слів. Пріоритет слід віддавати тим словам, що використовуються в побуті, тобто в повсякденній мові.
  5. Заведіть власний словничок, записуючи в нього тільки що вивчені слова. Писати потрібно вручну, адже саме так краще працює моторна пам’ять. Також можна використовувати картки, з одного боку яких написані російські слова, а на іншій — їх переклад.
  6. Паралельно із запам’ятовуванням слів вивчайте ази граматики, щоб будувати фрази. Намагайтеся як можна більше повторювати вголос те, що ви навчаєте.
  7. Частіше дивитеся англомовні ролики з субтитрами. Періодично ставте перегляд на паузу, щоб вивчити уривок напам’ять.
  8. Слухайте радіо, наприклад, BBC, щоб вчити розмовну мову.
  9. Використовуйте аудіокниги, маючи під рукою паперовий варіант і російською мовою, щоб мати можливість порівняти оригінал і переклад.
  10. Зробіть вивчення мови пріоритетним, приділяючи йому щодня не менше 30 хвилин часу для кожного заняття. Роблячи перерви і відволікаючись, можна вчити мову легко і без напруги.


Самостійне вивчення англійської мови вдома.