Як я проводжу свій день?

На даному етапі мого життя, я вчуся в школі, тому більшу частину днів я проводжу саме за навчальним процесом.

П’ять днів на тиждень я відвідую свою улюблену школу, зустрічаюся з друзями, дізнаюся багато нового і корисного. Як каже мій тато, зараз я повинен думати тільки про навчання. Тому що всі отримані знання обов’язково знадобляться мені в майбутньому, в отриманні моєї професії.

Навчальний день має свій чіткий графік. Ранок починається з підйому, сніданку та активних зборів в школу. Моя школа знаходиться в десяти хвилинах ходьби від будинку, тому, я завжди встигаю приходити на заняття вчасно. Мені пощастило. Багато мої друзі добираються до школи на громадському транспорті та часто скаржаться на труднощі ранкових перевезень.

З восьми до дванадцяти я перебуваю на заняттях. Іноді у нас може бути більше уроків, і тоді я звільняюсь на годину пізніше. Після уроків ми з друзями залишаємо ранці в нашому класі, беремо м’яч і поспішаємо на стадіон, пограти у футбол. Хто ж із хлопців не любить футбол. Ми ділимося на команди і змагаємося у своїх уміннях і навичках.

Після матчу я поспішаю додому, тому що там мене чекає бабуся, яка наготувала масу всяких смачних частувань. Пообідавши, я можу з пів годинки трохи полежати і відпочити. Після відпочинку я розбираю свій рюкзак і починаю виконувати домашнє завдання, вчити правила, вирішувати приклади, складати розповіді. На виконання завдання у мене йде кілька годин.

Після трудомісткого процесу я можу знову підкріпитися, переодягнутися і вийти у двір. Там мене вже чекають мої приятелі, з якими ми граємо в активні ігри. Якщо погода за вікном не підходить для гри на вулиці, я залишаюся вдома, і дивлюся свої улюблені фільми.

Вечір у моїй родині проходить стандартно. Ми з батьками приймаємо ванну, і лягаємо спати. Завтра нас чекають нові справи, нові відповідальні кроки і маса всього цікавого. Ось так і проходить мій звичайний, навчальний день. І мені це подобається.