Твір-опис за картиною А. В. Сайкиной «Дитяча спортивна школа»

Вивчаючи творчість одного із самих чудових радянських художниць Олександри Василівни Сайкиной, мою увагу привернула прекрасна, життєрадісна картина «Дитяча спортивна школа». Я дуже люблю заняття з фізичного розвитку, тому розумію ту радість і захоплення, які зображені на обличчях дітей.

З самого дитинства ми намагаємося займатися фізичними вправами, адже вони допоможуть нам бути здоровими, сильними і веселими. На картині ми бачимо просторий, чистий і обладнаний спортивний клас, який може вмістити багато школярів.

Одяг у всіх діточок практично однакова. Дівчатка одягнені в спеціальні спортивні купальники, які дозволяють здійснювати вільні рухи. На ногах у маленьких спортсменок надіті чешки. Це найбільш зручне взуття для заняття спортом.

У центрі картини розташовані кілька учениць, які промальовані настільки чітко, що можуть здатися нам живими.

Одна з головних героїнь посіла найвище місце на картині. На ній надітий червоний спортивний купальник. Вона стоїть, уперши руки в боки і високо піднявши підборіддя. Дивлячись на таку ученицю, можна сміливо сказати, що вона лідер серед своїх друзів та інших займаються в залі. Багато погляди оточуючих діточок обсматривают і оцінюють її досягнення.

Поруч із ватажком компанії, варто ще одна юна спортсменка, яка поправляє своє взуття і готуватися до виконання гімнастичних вправ.

Школярки, які сидять по той бік, щось обговорюють і обговорюють. На задньому плані ми бачимо заняття жінки–тренера та кількох учениць, які освоюють навички поводження з обручем. Вони уважно вислуховують поради викладача і повторюють всі необхідні рухи.

Дивлячись на всіх героїн представленої картини, можна сміливо заявити, що всі вони отримують величезне задоволення від занять гімнастикою і спортом. Вони приходять в спортивний зал, для того щоб одержати нові знання і нові вміння, для того щоб домогтися надалі майбутньому успіхів і спортивних досягнень.