Мій улюблений вчитель

Чесно кажучи, я дуже люблю ходити в школу. Це може здатися дивним, так як більшість дітей постійно хочуть залишитися вдома, не сидіти на уроках, не вчити нові правила і завдання. Я не ставлюся до таких ледарів. Шкільні уроки для мене дуже цікаві, до того ж, по кожному предмету в нас різні вчителі, які по своєму можуть пояснити необхідний матеріал.

Серед усіх викладачів у нашій школі, я найбільше люблю вчителя російської літератури – Івана Федоровича Плюща. Він досить молодий викладач і зовсім недавно з’явився в нашій школі. Але, практично відразу він обзавівся багатьма друзями серед учнів, до яких належу і я.

А як талановитий наш вчитель російської літератури. Він стільки всього знає, що дивує нас на кожному уроці чимось новим і дуже цікавим. Тепер, наші уроки з літератури відбуваються іншим чином. Ми не просто читаємо та аналізуємо твір. Ми розмірковуємо над проблемами, які хотів донести до нас автор кожного великого творіння.

Виявляється, у всіх відомих літературних творах є сенс, ще й який! І все це нам допоміг побачити Іван Федорович. Ми розмірковуємо над глобальними проблемами добра і зла, ми аналізуємо дії головних героїв і персонажів, ми акцентуємо увагу на наслідки вчиненого і намагаємося зробити висновок. Кожен твір відкриває для нас життєву істину.

Для того щоб наші уроки літератури проходили цікаво і весело, Іван Федорович організовує самостійні роботи в групах. Він дає завдання додому, і ми готуємо сценки, міні–п’єси, складаємо кросворди та загадки з вивченого матеріалу.

Своїм простим і дружнім ставленням до все хлопцям, вчитель завоював повагу у всіх учнів. Я завжди з радістю і легкістю поспішаю на уроки російської літератури. Для мене вони дуже захоплюючі, а спілкування з Іваном Федоровичем дуже цікаво і пізнавально.