Похід в Аквапарк

Батьки зробили мені сюрприз на день народження: замість очікуваного, як зазвичай, відвідування кафе запропонували мені захоплюючі атракціони в аквапарку. Я не дуже уявляв, що це таке, і особливої радості від батьківського затії не відчув. Але тепер я їм вдячний!

Під аквапарк відведена велика територія, в ній одна частина передбачена для дітей, інша-для дорослих. Атракціони відповідно розрізняються. Спочатку я випробував принади дитячого хвильового басейну, потім поплавав в розписному колі в цьому ж басейні штучної річці з несподіваними поворотами. Дуже захоплююче! Потім ми перейшли на “дорослу” половину аквапарку, де, до речі, знайшлося кафе, в якому ми затрималися і віддали належне моєму народженню. Морозиво і коктейль в аквапарку — це здорово! Нам було весело, ми намагалися зробити якомога більше знімків на пам’ять про цей день.

Ми вибирали атракціони серед водоспадів і гірок. Нарешті, папа облюбував гірку вище, мужньо зійшов на неї, ліг на спину і з войовничим криком полетів униз. Ми посміялися, розуміючи, що криком він підбадьорював себе, долаючи страх. Ми з мамою вибрали гірку поменше і залишилися дуже задоволені. Серце злегка екало, коли ми потрапляли в жерло воронки, після чого відлітали в басейн. Все чудово, тільки втомлює підійматися на всі ці гірки. Ми вирішили відпочити. Я і тато пішли дивитися фільм в 5D, а мама пішла на масаж.

Цікаво, що коли ми прийшли в аквапарк, нас забезпечили різнокольоровими браслетами. Вони служили ключем до шафок з залишеної нами одягом. Ці браслети оснащені датчиками часу, витраченого нами на перебування в аквапарку. Браслети також пристосовані для оплати наших покупок. А ми брали напої, суші і навіть подивилися фільм. Суму, яку треба було заплатити за все, показав спеціальний термінал. Для нас все це було новиною, але загалом сподобалося. Обслуговуючий персонал був дуже ввічливий, нам охоче пояснювали щось незрозуміле.

Цілий день провела наша сім’я в аквапарку! У нас залишилася маса вражень. Величезне спасибі батькам за такий день народження! Наступний день народження я був би радий провести знову в цьому прекрасному комплексі.