Ліпимо сніговика

Зима особливо подобається дітям. Всі зимові забави змушують їх вийти з дому, залишити сучасні гаджети і насолоджуватися соціумом. Вони ліплять сніжки в теплих рукавицях, управляючись потрапити в суперника.

Коли випадає перший сніг, діточки выбегаются на вулицю, щоб зліпити сніговика або снігову бабу. Вони випрошують у батьків морквини, старі відра, шарфи і збирають сухі гілки, які стануть руками майбутньої крижаний фігури. Батьки або старші брати і сестри, теж біжать допомагати малюкам у цьому цікавому занятті. Вони на мить теж стають дітьми і з усім інтересом включаються в заняття.

Раніше навіть змагалися дворами, щоб виграти, потрібно було зліпити найкращого сніговика, щоб він був акуратним і прикрашеним. Всього потрібно скачати три кулі різного діаметра. Сніговими пластами скочується перший сніг, що дозволяє легко зробити перший шар – основу сніговика. Сніг не розсипається і легко піддається ліпленню. Коло трохи меншого розміру скочується і ставиться зверху основного. Фігура сніговика майже готова. Маленький куля – голова. На уявну шию лягає картатий дідусів шарф, гілки акуратно вставляються в середній шар. Гілки можна взяти і ялинові, додавши фігурі новорічного настрою. Морквина – ніс сніговика, а відро його капелюх. Маленькі дитячі пальчики малюють очі і рот. Ось і готовий пустотливий сніговик.

За ніч вдарить мороз, і фігура стане ще міцнішим і стійкішим. Простоявши ніч в самоті, сніговикові стало сумно і пора ліпити йому подругу. Однією сусідській дівчинці дістався рожевий шарф, який підійде снігову бабу. Ці дві постаті будуть символізувати прихід зими. Вони просякнуті дитячої любов’ю, зроблені з працею, з усіма зусиллями.

Коли спаде мороз, яскраве сонечко вигляне, сніговики розтануть. На землі залишаться лише морквини, відра і трохи гілок. Якийсь слід справжньої зими.

Яке ж чудове відчуття у людини, яка з світанком виходить з під’їзду на роботу, а перед ним – сніговик. Хочеться додати в нього свою деталь: наприклад, повісити на гілки старі рукавиці. Поруч зі сніговиком можна поставити лопату, ніби це зовсім не снігова фігура, а двірник. Додавши фантазії, сніговик набуває свою індивідуальність, стає окрасою двору. На наступний ранок таких сніговиків вже стане більше, одні розтануть, але діти наліплять ще. Їм всього лише хочеться подарувати комусь своє радісне настрій, щастя і вкласти в цю справу частинку себе.