Аналіз вірші Цвєтаєвої «Хто створений з каменю, хто створений з глини… »

Революційні події в Росії принесли чимало бід всьому населенню країни. Не стала винятком і Марина Цвєтаєва, якій довелося пережити неймовірні труднощі.

Після революції, у той час як Росія розвалювалася від грабежу, коли довкола панував свавілля і хаос, поетеса намагалася пережити страшні події своєї долі. Вона поховала маленьку доньку, її чоловік поїхав за кордон, залишивши жінку без підтримки. Здавалося б, як витримати такий поворот долі? Яка жінка зможе дивитися на світ після втрати чоловіка і дитини. Однак Цвєтаєва налаштувалася на позитивний лад. Вже через кілька тижнів після похорону, поетеса пише віршовану роботу «Хто створений з каменю, хто створений з глини…».

У рядках даного творіння вона порівнює себе з богинею Афродітою, яка вийшла з моря, повна сил і впевненості. Цвєтаєва в римованих рядках намагається піднести себе над іншими людьми. Таким способом жінка намагалася самоствердитися, надати собі сил і надій для подальшого життя.

Поетеса ще з малих років зрозуміла, що володіє неймовірним поетичним талантом. Саме тому, своїм призначенням Цвєтаєва вважала написання віршів, слова з яких достукатися до серця кожного. З цих причин, жінка переступила жахи втрат, і вирішували йти далі.

Доля ще неодноразово піддавала Цвєтаєву випробувань. Одним з них стала еміграція з Росії. За кордоном, її вірші і зовсім нікому були не потрібні. Проте сильна жінка намагалася пережити всі труднощі, впоратися з ними і виконати свій творчий борг.

У вірші виникає думка про те, що з кожним випробуванням поетеса стає все сильніше і сильніше. Однак сталося так, що після чергового етапу невдач і труднощів, Цвєтаєва побажає розпрощатися зі своїм життям.