Аналіз вірша Брюсова «Сонет до форми»

У роботах Валерія Брюсова можна зустріти безліч робіт, які написані у стилі російського символізму. Поет був упевнений, що літературні вірші повинні бути вчинені, тому, навіть невеликі чотиривірші наповнював доскональної красою. І таким принципом написання віршів дотримувалися багато російські поети. Саме символізм дав поштовх розвитку лаконічного і відточеного поетичної мови.

У віршованій роботі «Сонет до форми» Брюсов висловлює свої символистические погляди. Поет говорить про те, що надзвичайно важливо встановити зв’язок між головною ідеєю вірша, а також формою, через яку ця ідея буде виражена.

Основою будь віршованій роботи є фантазія автора. Вона мінлива, гнучка, повітряна. Проте, не дивлячись на це, деяким обдарованим поетам все-таки вдається створювати такі віршовані роботи, які запечатлеются в пам’яті багатьох читачів на століття.

З особливою уважністю і душевністю Брюсов створює вірші, присвячені вічності. На його думку, можна написати десятки і сотні римованих робіт, однак, так і не втілити ідею вічності в їх сенс. Такі роботи повинні бути складними і пронизливими, їх текс повинен зачіпати душу кожного читача.

Підсумком таких умовиводів є проста істина – віршовані роботи повинні володіти оригінальністю, основною думкою, яка витончено вплетена в рядки вірша. Їх форма повинна бути досконалою. Тільки в цьому випадку такі літературні роботи можуть заслужити світову популярність і популярність.

Валерій Брюсов прагнув до такого досконалості. Він всіляко прагнув, щоб його вірші мали ту саму, витончену і повітряну форму. До кінця своєї літературної кар’єри поет намагався знайти гармонію, золоту середину між поняттями форми і змісту у віршах. Кожне слово в його віршованих рядках було підібрано з особливою увагою. Завдяки такому старанню і таланту, кожна робота Валерія Брюсова перетворювалася на справжній літературний шедевр.