Твір мініатюра на тему Золота осінь: опис осінньої природи в художньому стилі

Осіння природа надихала багатьох творчих людей: письменників, художників, музикантів, скульпторів. Твір-мініатюра на тему «Осінь» може описувати не тільки красу природи, але і особливості настрою, пов’язані зі зміною погоди, а також вплив зміни пір року на життя лісових тварин і рослин.

Золота осіння пора

З настанням осені природа перетворюється. Дерева одягаються в золоті, лілові, багряні шати. Небо стає бляклим, але все ще залишається теплим, завдяки сяйву останніх променів, що минає сонця. Але саме такі фарби надають осені неповторну красу, особливу атмосферу і настрій.

Це час року — сезон збору врожаю з полів і городів. Це ще одна причина для того, щоб вважати його справді золотою добою, адже в давні часи їжа була буквально на вагу золота.

Твір на тему «Осінь»

Початок осені – найбільш прекрасна і чарівна пора. Вона створює особливий настрій: одночасно урочисте і сумне.

Буйство фарб вражає уяву, але це так швидкоплинно. Адже ми знаємо, що воно триватиме недовго. Дерева скидають строкате листя і незабаром почнеться сувора зима.

Середина сезону супроводжується тривалими проливними дощами, дні поступово скорочуються, а тривалість ночі збільшується. Остання золоте листя опадає з дерев.

Кінець цього часу року похмурий і морозен. Опале золотиста, багряна, коричневе листя скута інеєм. Але це не заважає осені зберігати чарівність і сумну принадність.

Важливо! Пам’ятайте про те, що природа ранньої і пізньої часом відрізняється, тому в оповідання можуть міститися різноманітні опису. Учням молодших класів рекомендується писати твір на тему «Золота осінь», а старшокласникам краще торкнутися взаємозв’язок настрою і осінньої погоди.