Французька мова для дітей і початківців з нуля: як швидко вивчити і навчитися говорити французькою

Пізнання нового – завжди складний довгий процес, який потребує не тільки відмінних теоретичних знань, але і частою практики. Вивчити французьку мову з нуля більш ніж реально. Все, що знадобиться – трохи терпіння, зусиль і старанності. У цій статті ми допоможемо вам розібратися з усіма тонкощами майбутньої справи.

Починаємо з азів

Щоб почати говорити іноземною мовою не гірше, ніж носії, потрібно докласти чимало посилити. Як вивчити французьку мову, якщо ніколи раніше не стикалися з ним? Вивчення варто почати з азів, так буде простіше звикнути до мови, правопису й іншого. У даний етап входить елементарний словниковий запас, набір правил вимови, вживання, що найчастіше використовуються в реальності.

Розглянемо декілька порад, які допоможуть спрямувати сили в правильне русло:

  • Вивчення французької мови починайте з легких слів, таких як привітання, прощання, слова подяки. Досить щодня запам’ятовувати по дві фрази, а також переводити їх в часте вживання в життя.
  • Поступово до вивченого додавайте додаткові елементи, переводячи їх в нескладні речення, по типу: «Як справи?», «Можна», «Скільки коштує?». Як і слова, повторюйте їх щодня, вживаючи в реальній практиці.
  • Складіть власну біографію іноземною, де будуть відповіді на головні питання: «Як звати?», «Скільки років?», «Звідки?» …
  • Продовжуйте тренуватися щодня, навіть якщо слова і фрази чітко закарбувалися у пам’яті. Використовуйте самовчитель, це допомагає у вивченні французької мови з нуля.
  • Розклейте стікери по всьому будинку, позначаючи предмети, які найчастіше використовуються в побуті, іноземними назвами: холодильник, плита, тумбочка, двері, вікна, столи, стільці, телевізор, телефон, праска та інше. Запам’ятати французькі назви буде набагато простіше, оскільки вони постійно на виду.


курси французької
Рада! Якщо ви вчитеся напередодні ділової поїздки, значно збільшити французьку лексику, роблячи натяк на професію, доповнюючи базовими термінами для початківців.