Французька мова для дітей і початківців з нуля: як швидко вивчити і навчитися говорити французькою

Пізнання нового – завжди складний довгий процес, який потребує не тільки відмінних теоретичних знань, але і частою практики. Вивчити французьку мову з нуля більш ніж реально. Все, що знадобиться – трохи терпіння, зусиль і старанності. У цій статті ми допоможемо вам розібратися з усіма тонкощами майбутньої справи.

Починаємо з азів

Щоб почати говорити іноземною мовою не гірше, ніж носії, потрібно докласти чимало посилити. Як вивчити французьку мову, якщо ніколи раніше не стикалися з ним? Вивчення варто почати з азів, так буде простіше звикнути до мови, правопису й іншого. У даний етап входить елементарний словниковий запас, набір правил вимови, вживання, що найчастіше використовуються в реальності.

Розглянемо декілька порад, які допоможуть спрямувати сили в правильне русло:

 • Вивчення французької мови починайте з легких слів, таких як привітання, прощання, слова подяки. Досить щодня запам’ятовувати по дві фрази, а також переводити їх в часте вживання в життя.
 • Поступово до вивченого додавайте додаткові елементи, переводячи їх в нескладні речення, по типу: «Як справи?», «Можна», «Скільки коштує?». Як і слова, повторюйте їх щодня, вживаючи в реальній практиці.
 • Складіть власну біографію іноземною, де будуть відповіді на головні питання: «Як звати?», «Скільки років?», «Звідки?» …
 • Продовжуйте тренуватися щодня, навіть якщо слова і фрази чітко закарбувалися у пам’яті. Використовуйте самовчитель, це допомагає у вивченні французької мови з нуля.
 • Розклейте стікери по всьому будинку, позначаючи предмети, які найчастіше використовуються в побуті, іноземними назвами: холодильник, плита, тумбочка, двері, вікна, столи, стільці, телевізор, телефон, праска та інше. Запам’ятати французькі назви буде набагато простіше, оскільки вони постійно на виду.


курси французької
Рада! Якщо ви вчитеся напередодні ділової поїздки, значно збільшити французьку лексику, роблячи натяк на професію, доповнюючи базовими термінами для початківців.

Поглиблене навчання

Якщо освоїти ази простіше самостійно, то більш глибоке пізнання вимагає допомоги кваліфікованого фахівця. Складно впоратися одному? Звичайно! Ви зможете запам’ятовувати, групувати слова в цілі речення, з часом зрозумієте, як навчитися якісно говорити по-французьки, але цього вкрай мало. Вміння правильно підбирати тимчасові вставки, схиляти, стати зрозумілим для носія мови – велика праця, з яким допоможе впоратися тільки професіонал.

Щоб вчити французьку мову поглиблено, скористайтеся наступними правилами:

 1. Програма навчання для дітей і дорослих відрізняється, але існує одна головна нитка: кожні нові знання асоціюйте з чимось буденним. Таким чином вам буде легше запам’ятати навіть саму складну термінологію.
 2. Найміть професійного педагога, він допоможе з питанням: «Як швидко вивчити французьку з нуля?», відвідуйте його уроки 2-3 рази на тиждень. Не припиняйте в звичайному житті повторювати старе, доповнюючи новими знаннями. Перегляд фільмів допоможе вам розуміти розмовну мову і налагодити уявне сприйняття, оскільки ви чуєте, як звучить мова по-французьки.
 3. Після кожного уроку вивчення французької мови робіть самоаналіз. Завдяки йому ви зможете акцентувати увагу на вразливих сторонах, не забуваючи розібрати їх на наступному занятті.
 4. Робіть акцент на тимчасових закінченнях, словоформах, особливо, коли вивчаєте, як читати по-французьки. Випишіть головні правила на один аркуш, потім повісьте на видному місці. Регулярно промовляйте їх в думках, перед тим як скласти пропозицію або читати тексти.
 5. На кожному уроці закріплюють вивчене і тільки після приступайте до пізнання нового.
 6. «Як швидко вивчити французьку з нуля?» — поширений запитання, правильну відповідь на який один: «Поспіх ні до чого!». Приділяйте увагу навіть найменшим деталям, тільки в цьому випадку можна досконало оволодіти мовою та правописом.

Увага! За скільки можна вивчити французьку з нуля – поняття невизначене, але з допомогою професіонала досягти мети буде набагато простіше і швидше.

Курси для дітей

Поширені помилки

Французька мова для початківців вивчати з нуля спочатку складно, і багато чого буде незрозуміло. Якщо ви наважуєтеся на навчання в самостійному режимі, зверніть увагу на наступні помилки:

 • Хаотичне вивчення французької мови самостійно з нуля – найбільш поширена помилка, яка ніколи не призведе до гарних результатів.
 • Приступати до навчання, думаючи тільки про те, як швидко вивчити мову. Якісне сприйняття вимагає часу і сил.
 • Не доповнювати процес переглядами фільмів, прослуховуванням музики на французькому. Уникаючи цього, ви не зрозумієте, як навчитися говорити правильно.
 • Не пізнаючи іншомовну літературу, не можна зрозуміти, як читати не гірше носія.
 • Французька для дітей викладати в суворому режимі, особливо якщо знайомство відбувається з нуля.
 • Навчання з перервами – це неправильно. Купіть самовчитель французької мови і використовуйте його щодня.

Рада! Французька мова для початківців – завжди випробування, яке найкраще здійснювати під чітким контролем професіонала.

Навчання французької новачків

Кілька простих рекомендацій

 1. Навчання для дітей проходить легше, якщо освоювати матеріал в ігровій формі, об’єднуючи складне з легким.
 2. Дивіться більше фільмів і читайте книги іноземною, бажано вголос. Таким чином буде працювати не тільки пам’ять, але і поліпшуватися дикція.
 3. Щоденний контакт із джерелами допоможе вам зрозуміти, складно вчити французьку мову самостійно і чи варто обзавестися репетитором.
 4. Не забувайте питальні вимовляти фрази з підвищеною інтонацією. Починайте вже з першого заняття, так буде легше звикнути правильно вимовляти французькі питання.
 5. Не намагайтеся освоїти одночасно базу і основну частину. Хаотичність – головний ворог, вона не сприяє тому, як вивчити французьку мову легко.
 6. Не бійтеся помилитися під час спілкування. Вибачтеся, спробуйте виправитися самостійно.
 7. Враховуйте фактори, які привели вас до бажання навчатися, якщо це робоча сфера – почніть вчення французького для бізнесу, роблячи акцент на своїй професії.

Поліглот. Вивчимо французький за 16 години!

Урок французької мови 1 з нуля для початківців: знайомство

Висновок

Починайте пізнання французької мови з азів, завдяки цьому ви зможете краще зрозуміти структуру та особливості, а в подальшому вам буде простіше запам’ятати складні словосполучення і фрази. Систематичні заняття і максимальне занурення в мовне середовище допоможуть досягти хороших результатів.