Аналіз вірші Цвєтаєвої «Моїм віршам, написаним так рано… »

Надзвичайно знаменита в наші дні поетеса Марина Цвєтаєва протягом всього свого життя володіла унікальним даром передбачення, за допомогою якого могла передбачити свою долю.

Віршована робота «Моїм віршам, написаним так рано… » відноситься до тих робіт, в яких закладений таємний сенс. Сама поетеса неодноразово стверджувала про те, що нею керує інша сила під час створення своїх шедеврів. Це схоже на втручання потойбічної сили, яка водила рукою поетеси і змушувала її виписувати потрібні фрази і слова.

У цьому роботі йдеться про те, що вірші Цвєтаєвої повинні знайти свою аудиторію, для їх шанувальників ще настане час. Адже протягом всієї своєї життя, Марина Цвєтаєва так і не заслужила виправданого визнання. Книги з її роботами припадали пилом на полицях. Ніхто з читачів не бажав знайомитися з їх змістом. Перебуваючи тривалий час за кордоном, Цвєтаєва продовжувала писати свої роботи. вона була впевнена, що коли її праці винагородяться.

Так і сталося, в 60-х роках минулого століття люди звернули увагу на пронизливі роботи Цвєтаєвої. Літературознавці вниклись в написані рядки і визнали їх геніальними. Однак все це відбулося вже після смерті поетеси.

Вчитуючись у вірш «Моїм віршам, написаним так рано… » читач пролітає очима по рядках на одному диханні. Особливістю даної роботи є те, що вона складається з одного речення. Мені здається, що поетеса поспішала записати всі свої думки, які стояли у її голові, вона не хотіла пропустити жодного слова, жодної рими.

В даний час, Марину Цвєтаєву відносять до списку найзнаменитіших поетес. Її роботи були переведені на іноземні мови, вивчені і прочитані в інших країнах і містах. Тому, можна сміливо заявити, що дар передбачення не підвів знамениту жінку. Вона дійсно домоглася популярності і слави завдяки своєму таланту.