Злочин і покарання Достоєвського: короткий зміст по главам, сюжет, хто такий Розкольників і стара процентщица

Федір Михайлович Достоєвський створив дивовижне твір з глибоким змістом. Кожен раз з особливим трепетом перевертаєш чергову сторінку роману «Злочин і покарання».

Дія переносить читача в повсякденне життя Петербурга 19 століття, змушуючи замислитися над проблемами «маленької людини». Отже, «Злочин і покарання»: короткий зміст.

Чиє перо посміла написати

Ф. М. Достоєвський народився 30 жовтня 1821 року у Москві. Сім’я колишньої пінської шляхти складалася з восьми дітей.

Домашнім освітою займався батько, який викладав старшим синам латинь. Вчитель Драшусов вчив молодого Достоєвського французької мови та словесності.

Михайло і Федір Достоєвські мріяли працювати на літературній ниві, що було відкинуто суворим батьком.

Твір «Бідні люди» отримала захоплені відгуки письменників з гуртка Бєлінського. Через десятки років геній почав писати 1 частина роману «Злочин і покарання».

Розквіт творчості Федора Михайловича припав на 1855-1880 роки. Саме тоді він написав найвідоміші твори – «Щоденник Письменника» збірник «Велика П’ятикнижжя».

1 лютого 1881 року класика М. Ф Достоєвського не стало. Тихвинское кладовищі Санкт-Петербурга стало останнім притулком для генія. Сподіваємося, що даний розділ трохи познайомив вас з автором, який написав знаменитий роман.

Увага! Оренбурзької фортеці стала домом для Достоєвського, тут він почав змінювати політичні світогляду, написав кілька вірнопідданих віршів. 17 квітня 1857 року був повністю амністований, отримати дозвіл публікувати художні твори.