Твір-опис за картиною Е. В. Сыромятниковой «Перші глядачі»

Художня робота Е. В. Сыромятниковой «Перші глядачі» надзвичайно реалістична і життєва. На перший погляд, читач спостерігає за абсолютно звичайної побутової замальовкою, яка нікого не здивує і можливо, не приверне належну увагу. Однак якщо уважно вдивитися в художнє полотно, можна розгледіти його особливість.

У картині «Перші глядачі» художник поєднує кілька стилів, тим самим перетворюючи її на унікальний твір мистецтва. На задньому плані ми бачимо прекрасний пейзаж, який переданий в яскравих фарбах. Середину полотна заповнюють портрети цікавих хлопчаків, які заглядають через відкрите вікно. А на передньому плані майстерно передано опис майстерні, в якій художник творить свої роботи.

За віконцем літо! Погода тепла і сонячна! Берізки, які зображені на галявині, простягнули свої гілки і розправили листочки. В такий чудовий день два друга вирішили прогулятися по селі. І тут на їх шляху з’явився невеликий будиночок. Віконце було відкрито, проте всередині будиночка нікого не було. Тому, цікаві хлопчаки і вирішили позаглядати, дізнатися, що ж там всередині.

Виявляється, це художня майстерня. Напевно, художник вийшов ненадовго на прогулянку, залишивши всі свої робочі інструменти. Саме вони і привернули увагу проходять хлопчаків. Адже такі пристосування як мольберт, пензлі та палітру, накреслені ескізи робіт головні герої бачать вперше.

Один з хлопчаків розглядає картину, яка повернена до вікна. Ми не можемо побачити те, що на ній зображено. Але це не настільки важливо! Другий хлопчина розглядає те, що є в кімнаті. Як же це все незнайоме і неймовірно цікаво. Дане полотно випромінює світло! Воно передано в м’яких, приємних панелях. І це привертає увагу глядачів, пробуджує інтерес до того, що там зображено.