Зима

Зима – час снігу, катання на лижах, санках чи ковзанах. Хто ж не любить зиму? Таких не знайдеться!

Грудень радує нас першими морозами, першими сніжинками за вікном, а також думкою про те, що скоро настане найбільш очікуване свято року – Новий рік. І дорослі, і діти з нетерпінням чекають його приходу, адже він приносить в наші оселі радість, радість, сміх, зустрічі з друзями та знайомими.

Також, Новий рік – це подарунки, сюрпризи, ласі страви, фрукти та цукерки. А після того, як всі ми весело і дружно зустрічаємо Діда Мороза, починаються не менш очікувані зимові канікули, які дарують школярам два тижні відпочинку та неймовірних зимових забав.

Хтось вирушає з батьками в поїздку, в гори, де можна відчути всі принади катання на лижах, санях, ковзанах. А хтось, знаходить гідні снігові схили і в місті, на яких можна так само весело і активно з’їжджати на всіх зимових умовах.

Зазвичай, у нашому дворі завжди збирається велика компанія діточок. У їх числі, звичайно ж, і я. У мене у дворі багато друзів, тому, я просто обожнюю проводити з ними час, придумувати різноманітні ігри.

Вчора вночі випало дуже багато снігу, тому, сьогодні, з самого ранку ми зібралися дружною компанією і почали ліпити величезну снігову вежу. Заввишки ця вежа була набагато більше за мене. Нам навіть довелося покликати на допомогу дорослих, щоб встановити на ній прапор і зробити дах. Ми з друзями назвали вежу нашої зимової штаб квартирою. Прорив всередині неї просторе отвір, ми по черзі залазили всередину і роздавали команди оточуючим, відстежували кроки перехожих, досліджували незвичайні природні явища.

Як же здорово, що на вулиці тримається мороз і наша штаб-квартира зберегтися до завтра в цілості й схоронності. От за що я люблю зиму, ось які радості і захоплення вона дарує мені, моїм друзям і багатьом хлопцям нашого міста.