Якими якостями повинен володіти людина, щоб досягати великі цілі?

У кожної людини є своя мета, але якості, якими повинен володіти людина для її досягнення у всіх однакові. Така людина має бути працьовитим і старанним, щоб всі сили віддавати заради мети. Також бути інтелектуально розвиненим, щоб вміти аналізувати ситуацію і зрозуміти що потрібно зробити в певний момент. Без холодного розуму, досягти бажаного результату буде проблематично, адже саме вміння вчасно «остудити свій запал» і дотримуватися помірне спокій дозволяє прийняти єдине вірне рішення. Це можна побачити на прикладі Петра I, про досягнення якого, писав А. С. Пушкін у творі «Мідний Вершник».

Петро I, не боячись нікого і нічого, ішов до своєї мети, застосовуючи всі засоби, щоб Російська Імперія стала великою і могутньою державою. Тим самим, потрібно володіти безстрашністю перед будь-якою бідою. Це безстрашність повинно давати силу для допомоги іншим людям, які потім допоможуть і вам.

Бути доброзичливим і заручитися підтримкою інших людей – теж важливо. Ти допоміг, а потім допоможуть тобі, тільки вже масово. А, найголовніше, володіти величезною вірою в свої сили і ні на хвилину не сумніватися у своїх силах і вміти переконувати в цьому інших людей. Сила слова впевненого людини забезпечує підтримку, а по досягненню мети, віра людей тільки посилюється. Так і завойовується повагу людей, виправдовується їх довіру і серця наповнюються думками про світле майбутнє.

Також на прикладі благородної вчитель Лідії Михайлівни з оповідання «Уроки Французького», варто підкреслити те, що потрібно володіти милосердям і великою душею. У неї була мета – допомогти учневі. Вона всіляко його жаліла, намагалася погодувати, хоча він і відмовлявся. Її звільнили зі школи, але, виїхавши на Батьківщину, вона подбала про бідному хлоп’яті: надіслала йому посилку з продуктами і наливними яблучками, їм особливо хлопчик був невимовно радий.

Такий приклад показує, що володіючи добротою і неймовірною любов’ю, можна добитися своєї мети – подарувати хоч трохи турботи хлопчикові, обділеному від таких простих благ.

Таким чином, для досягнення мети треба бути сильною особистістю, з внутрішнім стрижнем, наповненим лише вольовими якостями характерами. Допустивши в собі слабину, з’являються думки про нездійсненність цілі і руки відпускаються. Потрібно вміти тримати під контролем все тіло і розум. Вчасно здригнутися і продовжити задумане з новими силами та ідеями. Великі цілі відбуваються завжди, головне мати сильний дух і щире бажання.